Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség így hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség így hogy lehet flörtölni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, kicsit kancsal. Születési rendellenesség és már nem lehet többet rajta javítani (volt több műtétem is) de ez a maximum, kicsit még mindig látszik. Nagyon sok időbe tellt így elfogadni és megszeretni magamat, felépíteni az önbizalmamat, de sikerült. Azóta mióta megváltoztam, sok barátom is van, sokan szeretnek. De valahogy szemkontaktust még mindig nehezemre esik felvenni fiúkkal, szemezni ha arra kerül a sor! Mert attól félek, hogy csúnyának tartanak, undorodnak tőlem! Hiszen a szem nagyon fontos, azt nézik meg elsők között egy nőn.


Mit csináljak? Nagyon nagy hátrány ez?


2010. okt. 12. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam az emberek szemébe nézni, csak ha beszélek velük, próbálok úgy csinálni:)

Nem hiszem, hogy undorító lennél... Sok barátod van, ők sem undorodnak tőled! Majd jön egy fiú, akit megérdemelsz és megérdemel téged:) Ne aggódj, egy pici szem hiba miatt még lehetsz szép és párt is találhatsz!

2010. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és nem a szemet nézik meg elsőnek:)

Biztos vagy benne, hogy csak emiatt nem meresz szemezni?

2010. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de igaz, hogy hátrány. Amit érdemes tenni, hogy az előnyösebb részeidet emeled ki flörtölésnél, és nem annyira a szemeddel próbálsz jelelni. Ha egy pasinak megtetszel más alapján, szerintem nem fog visszariadni ha közelebbről meglátja a szemed.
2010. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én mondjuk ha beszélek valakivel, akkor a száját nézem. Így könnyebb megérteni amit mond, nem mintha süket lennék, vagy hallás sérült... Ami a szemedet illeti, valószínűleg a többségnek semmi gondja nem lesz vele.

Én mondjuk a szemet nézem meg elsőként, de ez én vagyok...

2010. okt. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!