Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne jobbra húznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne jobbra húznom?

Figyelt kérdés
Van egy régi crushom (férfi), aki egyszer elhívott randizni, de végül nem jött össze, lemondta, mert még az exével nem szakítottak véglegesen. Azóta eltelt 2 év és most megláttam a Tinderen. Azon gondolkodom, hogy jobbra húzzam-e. Ha annyira akarta volna, akkor írt volna nekem az alatt a 2 év alatt, vagy elhívott volna ismét randizni? Nem tudom, hogy mit csináljak. Szerintetek nem lenne túl ciki, ha jobbra húznám és ráírnék?
2023. jún. 24. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha akrt volna vmit minimum talonban tartott volna.

Vegülis nem vesztesz semmit azzal, ha ezek után még pitizel neki. Ugyse néz semmibe. Már mindegy meddig süllyedsz.

Irj rá kezdemenyezz.

2023. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nem szeretném elveszíteni a méltóságomat.

De akkor anno miért hívott el randizni?

2023. jún. 24. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozott volna kifelé kacsintgatni de nem ért annyit az egész. Talán
2023. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de már nincsenek együtt és azóta eltelt 2 év.
2023. jún. 24. 23:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő mellett meg nélküle se kellettél.
2023. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De akkor miért hívott el randizni? Tök lelkes volt, meg az érdeklődési körünk is megegyezik.


Amúgy ha jobbra húznám, akkor csak saját magammal csesznék ki?

2023. jún. 25. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem mert újra jobbra húzni. De lehet szándékos is.
2023. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!