Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar még szexet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar még szexet?

Figyelt kérdés
Kb.3 hete találkozgatok egy lánnyal,buliban futottunk össze,már régebbről ismerjük egymást.Ha elhívom valahova szívesen velem jön,buliban többször is összemelegedtünk már,úgy érzem szeret velem lenni, sokszor ő is felkeres engem msn-en,nem csak én írogatok rá.De párszor,amikor találkoztunk,búcsúzáskor megpróbáltam megcsókolni,de elfordította a fejét. Szerintetek mi a helyzet? Csak megpróbálja húzni a fejem,hogy ne kapkodjuk el? Vagy nem biztos a dolgában? Vagy nem akar engem igazán? Most már finom kérdezzek rá a dologra? Én 22 vagyok, ő 20. Várom a véleményeket. Ja,és bocsi a kissé félrevezető kérdésért,így talán többen elolvassátok ezt ;)
2010. okt. 9. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem azert minden rendbe...csak nem akar semmit elsietni..eloszor szerintem azt akarja ugymond megfigyelni h csak EGY valamiert talalkozgatsz/hoditod,vagy nem
2010. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!