Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek? És utánna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? És utánna?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha tetszik egy srác, de nagyon félénk leszek, ha úgy nézek rá mint egy lehetséges pasi jelöltre!

És utánna?


2010. okt. 9. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy ismered-e, szoktatok-e beszélgetni, vagy csak látásból ismered =)
2010. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem húzd fel a felsőd a fejedbe és fuss neki az ajtónak így biztos felfigyel rád
2010. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző válaszoló: xD ez jóvolt :D:D amúgy tényleg fontos lenne tudni, honnan ismered, van-e alkalmatok beszélni stb.
2010. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

óóó:D

velem is ezvan:D

de én azt csinálom amit szoktam:D

ha jó tanuló avgy és ő rossz ird meg a doliját (jha és ha melette ülsz:D ha nem akkor egy kedves tanárodtól pl ófő kérd meg hogy ültessen mellé:D nekem is ez jött be:D )

segits neki amibe tudsz:D

ha szülinapja van kérdezd meg hogy ennek örülne e :D

nekem mindenki azt hiszi hogy ezt azért kérdeztem mert nem tudok mit mondani:D félre ismernek:D

pasizásba én tökre más vagyok mint általába:D

na szóval segits neki és rem egy osztályba jártok:)

2010. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!