Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat elején milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején milyen gyakorisággal szoktatok randizni?

Figyelt kérdés
Pl. megismerkedtek egy szórakozóhelyen valakivel, számcsere stb. Rögtön másnap felhívjátok a lányt? Első randi után másnap jelentkeztek vagy 1-2 nap szünet és aztán újra? Húzzátok kicsit a lány agyát, hogy várja, hogy hívjátok már fel megint vagy rögtön padlógáz és gyakran jelentkeztek, sűrűn találkoztok? Akkor is, ha esetleg csak futó kalandról van szó, tehát nem komoly kapcsolat, csak mondjuk pár éjszakát terveztek az illet lánnyal.
2010. okt. 8. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen. Bravó.
2010. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez csak egy példa volt, be lehet helyettesíteni: kiállítás, múzeum, park, ismerősök általi bemutatás akármi.


örülök, hogy megragadtad a kérdésem lényegét...

2010. okt. 8. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez nagyban függ attól, hogy ki hogy-mikor ér rá
2010. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a barátommal, amikor először találkozunk utána csak rá egy hétre találkoztunk megint, mert én elutaztam a szüleimmel. A második találkozás után minden nap hív telefonon kivéve, ha együtt vagyunk. Egy héten úgy háromszor találkoztunk. De most már ez még sűrűbb lett.

23/L

2010. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!