Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem merek megszólítani valakit, mert mindig egy barátnőjével van. Ha egyedül lenne, akkor simán megszólítanám, de sosincs :(

Tudnátok segíteni nekem?


2010. okt. 8. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla 'szia' megteszi boci szemekkel!
2010. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Sziasztok lányok!" egy helyes mosoly kíséretében.
2010. okt. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mássz fel egy sniperrel a hátadon egy háztetőre, szedd le a barátnőt, aztán sétálj oda a kiszemelt delikvenshez, köszönsz, és már meg is van a közös téma (szegény barátnőd...)
2010. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elfejeltettem még mondani, hogy két évvel öregebb mint én, de köszönöm a válaszokat. A sniperes megoldás tetszik, mert csak 1 csajt kellene leszednem :)
2010. okt. 8. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:

az jóó:D


hány éves vagy?

2010. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14 Ő meg 16. Itthon azt hittem felvágom az ereimet, amiért nem szólítottam meg. Mert mellettem 2-3 méterre volt :(
2010. okt. 8. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nem tudja hogy 14 éves vagy akkor kamuzz neki vmit mert nem tudhatok hogy bejön e neki az ha te fiatalabb vagy.


mondj neki egy 16 te is ha te kitudsz nézni magadból annyit.

2010. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy hány éves vagyok, de szerintem a kor nem tesz sokat. Úgy hogy legközelebb összekapom magam, és megszólítom, aztán vagy eljön velem sétálni, vagy nem. Még egy kérdés: ha azt mondaná, hogy "majd máskor", vagy "most nem érek rá" akkor buktam az egészet?
2010. okt. 8. 17:55
 9/12 anonim ***** válasza:

volt már 3000 ilyen kérdés...miért nem nézed meg őket előbb?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogyan+sz%F3..

2010. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mi dolga van.Kérdezd meg, mondjuk akkor hétvégén?
2010. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!