Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nekem bejőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

QawsedRftg kérdése:

Van egy csaj aki nekem bejőn szeretném elhivni. Hogyan? Hova? (lent) kort nemet pls irjátok oda! Föleg csajok

Figyelt kérdés

Na szoval van egy csaj az osztájomba....

jo arc néha haza kiserém.

Szeretnem elhivni valahova hova hivjam el ??????a csajok hova szeretnek járni????

És milyen témákrol szeretek beszélni???


14 F


2010. okt. 7. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ha már párszor hazakísérted akkor gondolom ismered valamennyire. 14 évesen szerintem hívd el mekizni vagy gyrosozni vhova. vagy egy üdítőre és kb így "lenne kedved eljönni enni valamit?"
2010. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21/L első voltam ;)
2010. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De aranyos :) Szerintem is sütizni a cukrászdába, vagy az üdítő és a meki is jó ötlet :)
2010. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is, ezek jó ötletek!:)

Ja és témákról meg annyit, hogy ha már am is egy osztályba jártok, kezdj egy vicces sulis történettel, ami nem erőltetett. Ezzel órákig elvagyunk, és nem kínos, mert persze fiúkkal is ugyanúgy lehet róla beszélni. Mi a barátnőimmel egymás között, persze, hogy csajos témákról beszélgetünk(pasik, divat egyébXD). De pl. mondhatod neki, hogy hű de jól áll neked ez a ruci, biztos elindul a beszélgetés valahogy. Ja és viccelődj, de ez nem egyenlő a vicc meséléssel, mert nem biztos, hogy vevő rá...

És egyébként nem is muszáj annyira konkrét helyre menni, lemehettek a Duna-partra, ott is jól érzitek majd magatokat!;) 15/L

2010. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdéseket meg még anyi hogy kb menyi idöt legyünk együt medig nem vagyok nyomasztó?
2010. okt. 7. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:
hát sztem pár óráig biztos, ha eljön veled, nem hiszem, hogy nyomasztónak találna akármeddig is;)
2010. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is annak örülnék, ha modjuk egy fiú elhívna mekizni, vagy gyrosozni és szerintem biztos találtok olyan témát amiről el tudtok beszélgetni, kérdezgess róla egy kicsit, de ne vidd túlzásba, és szerintem egy 2-3 órát biztos jól érezné veled magát. :) 13/L
2010. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!