Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inceltársak, megfigyeltétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceltársak, megfigyeltétek, hogy azok a chadek akik még küzdősportolni is kezdenek és lemennek egy agresszív állat szintjére még sikeresebbeké válnak a nőknél?

Figyelt kérdés
Vajon ez lenne a megoldás, elmenni boxolni, kis szteroid akár, agresszívvé válni és akkor hátha?
2023. márc. 27. 10:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. Nem kell bizonyítania, hogy erős, mert tudja, hogy az, érted? Nem kell emberkednie, egyszerűen nincs rá szüksége. 2 méter magas, hatalmas, izmos férfi. Arra a 60 kilósoknak van igényük, mert nekik vannak komplexusaik. Ezért kötnek bele, ha feloldódnak a gátlásaik a 2. pálinka után. Amúgy meg igen, ez a hozzáállás jobban imponál, mintha visszaélne az erejével.
2023. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

20as vagyok

Amúgy tényleg érdekel miket olvastál már a témában, mert én is érdeklődöm ezügyben, van pár olvasásra méltó kötetem nekem is, ha gondolod.

2023. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

22


Példa:

The Survival of the Prettiest.

2023. márc. 27. 14:37
 24/29 A kérdező kommentje:

“ #11 vagyok. Nem kell bizonyítania, hogy erős, mert tudja, hogy az, érted?”


Tehát arra alapozza nyugalmát és magabiztosságát, hogy erős? És nem tartja ellenfélnek a nála kisebb embereket, ami annyit tesz, hogy lebecsüli őket? És még csodálkozol, hogy a kicsi 60 kilósokat ez zavarja.

Látom te is az erősebb kutya szaporodik szellemisége előtt tisztelegsz.

Valahol ez is a baj, a náci eugenetika amit a nők tudatosan vagy tudattalan követnek.

De tudod van még más is. Olvass például a humanizmusról.

Nem kötelező a náci erőkultusznak áldozni, még akkor sem ha ez áll a legközelebb a természet törvényeihez.

Tudatos lények vagyunk, megválaszthatjuk, hogy mit fogadunk el értéknek és mit nem.

2023. márc. 27. 14:41
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem jobban zavarna ha jönne egy 2 méteres 120 kilós ember és szétkenne a falon, csak hogy ne becsüljön le.


Meg ha nyilvánvalóan nem vagyunk egy súlycsoportban akkor nem lebecsülés, ha erő szempontjából jóval alacsonyabb szintre pozícionál engem, hanem realitás. Hát mellém üt és meghalok xd

2023. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy tényleg érdekel miket olvastál már a témában"



Otto Weininger: Nem es jellem (Geschlecht und Charackter)



A feminaci amokfutas elotti korbol, amikor meg le lehetett irni a nokrol a tutit :)



38F incel

2023. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Igazából meg szeretném érteni a természet (beleértve az embert) működését. "


Nagyon nagyon tévúton jársz a kérdésedből ítélve.

2023. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ezt írtad:

""Igazából meg szeretném érteni a természet (beleértve az embert) működését. Beleértve az emberek által vallott dogmák szerepét a szocializálódásban és mindennapi életben, annak társadalomszervező hatásait és vetületeit. Ugyanakkor a társadalmi tabukat is, tehát azokat a dolgokat amikről nem szabad beszélni mert kinyitja a téma az átlag ember zsebében a bicskát.""


Erre ideböfögsz nekem egy survival of the prettyt?


A 26os által iderakott p*csméregetést meg hagyjuk.


Kérdező, te áltatod magad, kvára semmi köze annak amit cisnálsz a társadalomhoz meg odgmákhoz meg ilyesmi.


Kezdésnek pl olvashatnl Hararit.

2023. márc. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Menj el karatéra iratkozz be, végülis nem vesztesz semmit vele.
2023. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!