Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi utazik 8 órát csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi utazik 8 órát csak hogy megismerjen, akkor nem csak megfektetni akar, igaz?

Figyelt kérdés

Egy elég helyes, izmos férfiról van szó akinek számos kapcsolata volt már


Néhány ismerősöm azt mondja, csak azért utazna ennyit hogy ágyba vigyen, de szerintem ez elég hosszú út ahhoz hogy valaki 8 órát utazzon érte, ha simán lenne helyben is lehetősége sokmindenkivel



2023. márc. 20. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem simán utazhat annyit, bizonyos szempontból még jó is hogy messze vagy.

Meg hát keresi a kihívásokat, vagy a környékben már mindenkivel összefeküdt.

De egyszerű..ne feküdj le vele. 🙂

2023. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ajjaj, utaznak ennél többet is! :D Ez nem mérvadó. Sem az, hogy mennyi pénzt költ a randira. Ne menj vele ágyba egyből. Az, hogy mit akar, majd kiderül, ha már randiztok egy ideje.
2023. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Húha, nincs mese, izmos pasi, tapasztalt, muszáj kockáztatni.
2023. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább tovább gondolnám a történetet a helyedben.

Mit lehet kezdeni a másik féllel hosszabb távon, ha 8 órányi távolságra lakik?

Ha nagyon bejöttök egymásnak akkor hogy lenne ebből egy stabil, hosszú távú párkapcsolat?

Minden héten valamelyik fél utazna 8 órát a másikhoz?

Ha ezekre a kérdésekre válaszolsz, akkor egyből neked is fel fog tűnni, hogy nem lesz ebből nagyon más csak max időnkénti szexkapcsolat (ha mindketten benne vagytok!).

És igen, van aki képes a szex reményében ennyit utazni.

2023. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem azért mondtam mert egyből alá feküdnék, sőt

Csak mondták páran, hogy csak azért jönne hogy úgy együtt legyünk, pedig amúgy nagyon rendes férfi és én nem nézném ki belőle

Néhány ember szerint a környezetemből "álszentnek" tűnik


És nem tudtam utazna-e ennyit egy férfi csak azért hogy valaki ágyába kerülhessen


És igen, oda írtam hogy izmos, sőt helyes is, nem azért mert így megtennék érte bármit, hanem hogy tudjátok hogy nem egy olyan férfiról van szó aki nem talál magának semmit


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2023. márc. 20. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, jogos, amit 4-es mond. Mi történik, ha szimpatikusak vagytok egymásnak. Ilyen távolságból működhet egy kapcsolat? Szerintem nem.
2023. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4#

Csak most van 8 órányira, 2 hónap múlva csak fél óra lesz közöttünk, de hamarabb meg akarna ismerni rendesen

2023. márc. 20. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

#7:

Így már mindjárt jobban hangzik a történet! :)

2023. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"pedig amúgy nagyon rendes férfi és én nem nézném ki belőle"


Híres utolsó szavak.

2023. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Hogy mit akar, az csak később fog kiderülni.
2023. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!