Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél mennyi időközönk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyi időközönként nem felszínes keresni a másikat?

Figyelt kérdés
Egy hete ismerjük egymást, házibuliban összejöttek a dolgok, smaroltunk, beszélhetünk stb. Aztán ráírtam és valamennyit beszéltünk facen de ennyi, egyfolytában rá akarnék írni de nem akarok nyomulós lenni, érdekel mi van vele. Hány naponta illik ráírni, mennyi ami sok? Ne értsetek félre, egy kapcsolatban ezt teljesen máshogy kezelem, ott ha heti 1-2szer találkozunk tökéletes, sőt így jó, csak most félek elveszítem ha nem beszélek vele. 19/f

2023. márc. 13. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rég voltam 19, mikortól számít az ismerkedés már kapcsolatban levésnek...? Csak mert mi amikor a férjemmel megismerkedtünk, első találkozás után minden nap írtunk, beszéltünk, sőt igyekeztünk találkozni is.

Nem hiszem, hogy a lánynak túl sok lennél, ha szíved szerint keresnéd.

2023. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon imponálna ha érezném, hogy valakit ennyire érdeklek. Csak akkor lesz ez nyomulós ha neki nem vagy annyira fontos. Akkor az meg jobb mielőbb kibukik nem? Szóval én ráírnék sokszor.
2023. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne irogass nrki,hanem talit beszelj meg vele uziben.
2023. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
23,5percenként
2023. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, 1 éve kapcsolatban. Ne játszmázz, legyél őszinte. Ha keresni szeretnéd, keresd nyugodtan. Amíg nem utasít el, vagy nem lesz ez egyoldalú. Mi a párommal az elejétől kezdve napi kontaktban voltunk, minél több randival. És kapcsolatban sem oké jelentősen ritkítani.

Minden nap beszéltünk az első randink előtt és után is. Sokat.


Már együtt is élünk, komolyan tervezünk stb.

2023. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2023. márc. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!