Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdeményez egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdeményez egy régi ismerős férfi, ha utána alig keres?

Figyelt kérdés

Észrevettem már korábban, hogy figyel, elpirul enyhén ha mosolyogva köszönök neki. Kicsit visszahúzódó férfi de láttam rajta az érdeklődés jeleit. Évek óta ismerjük egymást, néha beszélgetünk ha összefutunk véletlen. Pár hete írt, hogy lenne-e kedvem találkozni vele, mert ő szeretne jobban megismerni. Igent mondtam, találkoztunk is már kétszer. Úgy láttam kellett neki egy kis idő, hogy feloldódjon de aztán sokat nevettünk, beszélgettünk.

Viszont alig keres... A legutóbbi randi után még írt este, de másnap illetve harmadnap is én írtam neki először. Válaszolt, de a legutóbbi mondatomra már nem írt. Így tegnap nem is beszéltünk mert hogy ne csak én írjak mindig.

Tudom, hogy rengeteget dolgozik de mégis amikor látom, hogy elérhető és mégsem ír, elbizonytalanodom. Csak nem értem akkor miért kezdeményezett egyáltalán, hiszen ismer, nem vadidegen vagyok, tudja hogy nézek ki stb. Mindig komoly kapcsolatai voltak, sosem lehetett azt hallani róla, hogy egyéjszakás kalandokba ugrana.

Mi a véleményetek?

29N, 37F



2023. márc. 10. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem akar tőled semmit

valamit félreértettél

2023. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán akarna tőled valamit, keresne.
2023. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2# egyetertek.

Volt batorsaga kezdemenyezni.

2023. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!