Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az ami megtetszett abban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami megtetszett abban a férfiben akivel később összejöttél?

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 22:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne fontos egy nőnél hogy a férfi milyen jólétben él.

Meglepő mennyieknek számít ez.

Van párkapcsolati pszichológiában egy ilyen kifejezés arra hogy úgy lesz vonzódó vagy szerelmes valaki (a nő) hogy a férfi gazdagsága hozza meg neki az érzést.

Ha valaki tudja írja meg léci mi ez szakszóval.


Most nem Lölőre és aranyásó Andikára gondoltam... :)

2023. márc. 10. 00:21
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
11, önmagában ez így igaz, de az említett válaszolók - főleg az újzélandos - konkrétan szó szerint ezeket szokta írni amikor épp incelként vitázik.
2023. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%

Hogy extrém szocializált es szerelmes belém és nagyon jókat lehet vele dumálni nevetni, tud szerelmes lenni, nincsenek gátlásai neki se nekem sem mellette, egy "őrült", mellette sikeres "gazdag", nem egy pancser, pozitív, imád élni, jol néz ki, lerázza akik tapadnak rá mert tud szerelmes lenni a párjába, sok az irigyem is ez miatt, hű, végtelenül kötődő, ha bajom van vagy fenyegetnek, pedig megvéd, önmagam adhatom neki gátlások nelkul, szeret akkor is ha beteg vagyok fáradt kócos, másnapos, minden idejét rámszenteli, büszkén visz és igényel is haverok, rokonok mindenki közé, az életébe.


A legelső ami megfogott benne hpgy extrém jókat lehet vele dumálni, röhögni, nagyon oldott vagyok mellette, lehet rajongani imádni, mert ebben nagyon partner, és hogy helyes sikeres.

2023. márc. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
A haja, szeme, mosolya. 😊
2023. márc. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
66%

Amikor megláttam, már akkor volt egy kezdeti vonzalom, tetszett az arca, a szeme, az arcszőrzete, alapból szimpi volt. Később a keze, az ujjai nagyon bejöttek, az egész testalkata. De ez csak a tetszés, a szerelmet az hozta meg, amikor beszélgetni kezdtünk és nagyon egy húron pendültünk, a humora, a gondolkodása, az intelligenciája abszolút magával ragadott.


Amúgy szerintem is érdekes, hogy a _valódi_ nők a "megtetszés" résznél a szemeket, humort emelik ki, a nőként pózoló incelek meg az anyagiakat. Ez is mutatja, mennyi tapasztalatuk van az ismerkedésben, az egzisztenciális kérdések nyilván fontosak egy idő után, de nem emiatt tetszik meg soha valaki, ez a kapcsolatban később jön elő mint szempont (amikor már közös életet terveznénk esetleg, addig elég mellékes kérdés), és ugye addig el is kéne jutni valahogy.

2023. márc. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Hogy vicces és figyelmes volt, éreztette hogy kellek neki, törődött velem. Külsőleg először nem volt az esetem, de miután megismertem mint embert, nagYon vonzódtam hozzá.
2023. márc. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

Elsőre fogalmam sincs mi fogott meg. Talán az alkata, szeme, keze, humora, intelligenciája.

Aztán fokozatosan egyre több dolog. A nyíltsága, lazasága, határozottsága, kisugárzása stb.


De csak sokkal később, a randizgatásunk közben ismertem meg a legjobb tulajdonságait

2023. márc. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Csendes volt, kihívást jelentett, pedig alig tudtunk dumalni első randin. Chat jobban ment neki. De tudtam hogy ő kell mert nem az a tipus aki boldog boldogtalant meg akar hódítani + iszonyú kemia volt. 2,5 éve együtt 🙂
2023. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#11! Nem ugrik most be, de tudom miről beszélsz. Nekem is van egy könyvem, ami arról szól, én már azt is elborzadva olvastam. Hányingert kapok attól, amikor forintosítják az embereket, de tudom, ez a ló másik oldala. Vannak, akiknek számít a pénz IS, ezt elfogadom.

A #3 már leírták. Mindig ezzel jön. Fogalma sincs az életről, ő így képzeli, akkor így van.

#2 meg enyhén szólva életszerűtlen, kivéve, ha banki dolgozó. Nahát! Kiss Gyula bankszámláján 5milliárd forint van. Fel is hívom, hogy jöjjön be adat egyeztétesre. Végre gazdag apukája lesz Tomikának. Így gondoltad? Gyakorlatilag nincs olyan helyzet, ahol előbb derülne ki, hogy valaki mennyire gazdag, mint bármi más, ahogy a normális női válaszokon is látszik.

#10

2023. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%

Amikor látszik, hogy a férfi "valaki". Úgy értve, hogy Magyarország nagyon ítélkezős, és mindenkinek nehéz saját magának lennie, vagy csak véleményt formálnia.


Amikor valaki szarik ezekre, az nagyon vonzó. És nem, nem a bunkóságra gondolok, az ilyen nők és férfiak sokkal kedvesebbek, mert békében vannak önmagukkal.

2023. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!