Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik nekem egy lány, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, hogy mondjam meg neki, hogy ő nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen.....nálam ez mindig bevált hány éves vagy attól is függ na mind én 14 vok nálam minig bevállt....spontán elkezdünk dumálni....utánna "mondanom kell vmit...hát öhm....az úgy volt.....hogy.....öööö" és akkor innen mondhatod kb. meg kedveskedhetsz neki szál virággal csokival(csokit nagyon szeretik,főleg a dobozos bon-bon minnél drágább annál jobbn szeretik de megteszi 1 boci csoki is:D)
2008. dec. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jahm.....ez kimaradt.....azt is jó pontnak veszik ha 1 Pagani Zonda F-el megállsz a házuk előttXD
2008. dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Te: Szia.

Ő: Szia.

Te: Tetszel.

Ő: Te is.

Te: Járunk?

Ő: Oké.

Te: Jó.

Ő: Rendben.

2008. dec. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig ilyen egyszerű. Én már csak tudom :), ovis korom óta mindig volt valaki akiért megőrültem :) sokszor nem mertem tudtára adni :) . De jobb ha túl esel rajta utána nem kínoz annyira :)
2008. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia hogy vagy stb...

azátn meg azt mondod neki hogy téged közelebről megszeretnélek ismerni mint eddig valakit de ezt te döntöd el ezt hiába akarod betanulni ugyse ugy lesz ez a élet rende szok sikert (Egy csajt se szabad elkényesztetni van egy határ :) )

2008. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!