Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi még csók se,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi még csók se, harmadik randi szex,ti tartjátok ezt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 14:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem tartom magam ehhez, 3. randin még nem teszem szét senkinek.
2023. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
#10 Felnőtt emberekhez szólt a kérdés, tiniként én sem vittem haza egy két hét után anyumékhoz az új barátomat.
2023. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
12. tehát te csak saját lakásra viszel fel lányokat, ezt se nevezném randinak, semmi program..
2023. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
Lányokat nem :D hetero nő vagyok. Eddig úgy volt a felnőtt kapcsolataimban amikor már nem gimis voltam meg nem egyetemista hogy randiztunk, legyen az étterem séta mozi bármi. Aztán megbeszéltük hogy mondjuk hétvégén együtt alszunk. Ez nem direkt de mindnél pont az 5. randi volt. Csók után egy vagy két héttel. Együtt alvásnál is lehet csinálni bármit pl filmezés közös főzés vagy napközben elmegyünk valahova. De lehet akár csak otthon fekvés beszélgetés és szex. Most nem azért de egy 25+ éves ember hány hónapig kéne randizgatni és nem lakásra vinni a párját? Főleg ha mondjuk nem ilyen egymást kerülgetjük egy évig a suliban/melóban mire elhívom randizni dolog, hanem mondjuk találkoztunk valahol és elérhetőséget cseréltünk vagy neten ismerkedtünk meg. Normális esetben nem várunk első csók után még hónapokat mire először együtt alszunk. Gimiben persze igen de én lassan 10 éve érettségiztem.
2023. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetbe már kapcsolatba vagyok, bár én formailag ez a randizok dolog sose volt hogy most ketten xyzwq ez most randi, talizzunk itt ott azt ha haver is ott volt mikor össze jöttünk akkor ott volt.
2023. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez irtó gyors. Csókot mondjuk 2., de inkább 3. Randin tudnék elképzelni, szexet meg nem hogy a 3., de még az 5. randin sem.
2023. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha már randinak nevezik nekem olyan mintha dugjunk egy jót mondanának..
2023. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
0%
szerintem kureld szét a lukát az elsőn is a legközelebbi rlbancnak.
2023. febr. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

20 évesen elég könnyűvérű voltam, akkor simán bejött ez.


Most már csókot is legkorábban 3. randin “engedek”, szex kb. 1 hónap után. 26 vagyok.

2023. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!