Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék rá, hogy valóban a pénzemért akar-e velem összejönni?

Figyelt kérdés

Elég rövid időn belül elég magas pozícióba kerültem, ami elég sok pénzzel is jár. Most ismerkedek egy lánnyal, ma vagyunk túl a 2. randin (nagyon jól éreztük magunkat). Azonban azt hallottam ma róla, hogy olyan barátnői vannak, akik már megtették nem egyszer, hogy férfiakkal csak azért voltak, azért hazudtak szerelmet, mert a pasi pénzes volt... Most hozhatom azt a mondást, hogy "Madarat tolláról..." vagy reménykedhetek abban, hogy Ő más. Eddig nem mutatta jelét, hogy a pénzemre hajtana, de nem akarok meglepődni, mikor már erősebbek lesznek az érzelmek... Hogyan deríthetném ki.


F25

A lány 19 éves, tanuló még


2010. okt. 4. 21:36
 1/10 A kérdező kommentje:
* Hogyan deríthetném ki?
2010. okt. 4. 21:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
3.-ik randi: Menjünk sétálni, m lefokoztak/kirúgtak, és most nincs pénzem.
2010. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt nem hinné el, mert nem is történhet meg...
2010. okt. 4. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, rajtad múlt eddig is hogy mennyire tudhatta meg, hogy pénzes vagy.


Ha szándékosan te is erre irányítottad a figyelmet a találkozásokkor, mindenből a márkásabbat vetted, drága helyre vitted, márkás cuccokban mentél, akkor persze hogy erre harapott rá.


Gazdagon is inkább próbálj csóróbbnak kinézni és a személyiségeddel hódítani, ha biztos akarsz lenni benne hogy nem a pénzed kell neki.

És persze fontos hogy ne közöld vele hogy k*rvasokat keresel.

2010. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

" Figyelj, rajtad múlt eddig is hogy mennyire tudhatta meg, hogy pénzes vagy. " - Nem rajtam múlik, ezt itt mindenki tudja, mivel társadalmi szerepvállalásom is van, úgymond "politizálgatok"...

Nem mutatom annyira, nem járok csak márkás ruhákba, de az emberek tudják.

2010. okt. 4. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb kiderül, ha nem vered magad költségekbe a kedvéért.
2010. okt. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, de itt is csak azt hangsúlyozod minden mondatodban, hogy te milyen pénzes vagy!

Vissza kéne venni egy kicsit, és nem ezen fennhéjázni! Akkor talán nem kéne attól tartanod, hogy a csajok (jobb esetben csak ők, és nem a 'barátaid') kihasználnak a pénzed miatt.

2010. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nem ismersz... Itt csak azért írtam le, hangsúlyoztam, hogy adott legyen, mi a gond... Mindegy is.
2010. okt. 4. 23:01
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
van egy régi vicc... lehet, h a pénzedért szeret, de nem a bankkártyádat sz0pja... :) szóval Casanova, ne lelkizz annyit, majd kiismeritek egymást. ;)
2010. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Mivel foglalkozol,mit dolgozol?
2011. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!