Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl magas vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magas vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan sz.r hogy ilyen magas vagyok. 170 cm magas vagyok 52kg 41-es lábbal, szerintetek?? :O és még 12 éves vagyok... Mindenki 16-18 de már kinéztek 20nak is. Pedig nem sminkelem magam. Nincs olyan trendire vágva a hajam. Vagyis na ilyen lépcsőzetes, de semmi extra nem festem meg semmi, nem szoktam miniszoknyába és hasonlókba járni...Milyen ruhákat vegyek fel szerintetek vagy mit tegyek? A múltkor is odajön egy srác hogy tetszem neki,17 18 éves hogy le akarnak velem feküdni :O, szerintem ez olyan borzasztóan rossz... Nem tudom ki van így vele... Nem bújkálhatok csak azért... valami tanács? legyetek szívesek már segíteni, köszönöm :$
2010. okt. 4. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem nincs semmi gáz veled. Nem hinném, hogy sokat nőnél már ezután. Lehet, csak megszaladt a növekedésed, de valószínüleg hamarosan lefog állni. Ne foglalkozz ezzel. Az ilyen hülyegyerekeket, akik meg odamennek hozzád, szard le. (Az én volt sulimban is van egy két magas lány. Nem ismerem őket, de úgy vettem észre, hogy viszonylag jól elvannak. Hú meg volt még régebb egy felsőbb éves, aki ilyen 180+ centi volt, szal már nekünk fiúknak is eléggé zavarbaejtő és még magassarkúban járt. Meg évfolyamban volt egy lány, akivel beszélgettem még régebb és ő mondta, hogy eleinte ő volt a legmagasabb, most meg kezd mindenki túlnőni rajta. Sztem nem fogsz 180 fölé menni. De ha meg mégis akkor mivan? Ígyis van egy csomó 2m-es fiú meg kosarasok stb.) Sztem öltözz úgy, ahogy szeretnél. A magassarkú dolgokat lehetőleg kerüld, de ha nagyon nem bírod, mer neked feltétlenül magassarkú kell, amivel zsiráfmódra kapcsolhatsz meg kopoghatsz vele, ahogy jársz és ezt élvezed, akkor végülis nem követsz el akkora hibát, mert láttam már lányokon, akik magasabbak is nálam, csak akkor is egy kicsit zavaró :D.
2010. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
:D
2010. okt. 7. 16:03
 13/13 anonim ***** válasza:

pontosan ugyan ez van velem.

Ne érdekeljen.Hülyén hangzik,de ez van,tanuld meg simán vele élni:)

én 15 vagyok és 179 cm.

Én más országban élek, nyelvsuli miatt vesztettem 1 évet,ezért most 1 évvel fiatalabbak az oszt. társaim,ami azt is jelenti hogy alacsonyabbak.

Élvezd hogy ekkora vagy,legalább felnéznek rád.

Én nagyon utáltam hogy ekkora 'elefánt' vagyok,179 cm,53 kg és 42-es láb:S

De mivel bujkálni nem tudok méretemnél fogva,inkább ki kell emelkedni a sok pici közül.:D

Én egyszer még kisebb sarkat is felvettem.

Most már elfogadom h ekkora vagyok, de megértelek.

12 évesen én is tök nyomorultúl éreztem magam, és hozzám is odajöttek ugyan ezzel a szöveggel.

Amúgy is, a magas csajoknak szép hosszú lábuk van,amit a fiuk is jobban szeretnek mint a tömzsi lábakat:|

(u.i:állítólag a bővebb ruhákban és a fehér cipőben alacsonyabbnak látszol)

2010. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!