Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi van? Van egy srác az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Van egy srác az osztályba.

Figyelt kérdés
akivel régen folyton összetalálkozott a szemünk. Aztán megtudta h nekem ő bejön és utána már rám se nézett, de próbált menőnek láccani de ettől csak bunkóbb lett. És most az év eleje óta már tök kedves meg minden . Ez most mér van ??? most akk teccek neki v valami elcseszett szar srác aki kissé félresikerült??
2010. okt. 4. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Osztályban. Hogy. Látszani. Miért. Akkor. Tetszek. Vagy.
2010. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak nem akarja "nyilvánosság" elé letenni hogy esetleg szerelmes beléd, lehet hogy volt olyan dolog ami a többi osztálytársadnak nem tetszett és akinek állítólag bejössz az meg szégyelli de mégis szeret : D
2010. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az en osztalyomban is van ilyen fiu aki az ikertesommal csinalja kb ugyanezt...Pedig latszik rajta, hogy bejon neki...:-)))
2010. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolo vagyok:

Vagyis meg annyi, hogy biztosan tetszel annak a fiunak...De probald meg azt, hogy egy nap nem nezel ra...hogyan viselkedik?Bizonyara majd ugy fog reagalni, hogy mindent el fog kovetni azert, hogy ranezz, vagy nagyon kedves lesz veled...Ez tutira igy szokott lenni az ilyen fiuknal..:-)))

2010. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!