Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnek velemenyeket. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek velemenyeket. Hogy mit is csinaljak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit a tavaly es volt egy kalandom vele de felbehagytam mert volt baratnoje.Kozben nekem is lett baratom de nagyot csalodtam benne kihasznalt.Azota mar egy ev telt el de meg most sem tudom elfelejtenia kalandot azzal a fiuval...felszeretnem hivni de nem tudom mit mondhatnek neki felek a visszautasitastol es en szakitottam annak idejen. A tegnap lattam ujra egy ev utan es felkavart es beszeltunk egy keveset de nem voltam egyedul es nem tudtam semmit mondani neki de arcpuszit kaptam tole az valamit jelent?Es mondtam h egyszer felhivtam es nem vette fel es o erre azt mondta h az nem azt jelenti h felbe kell hagyni a hivast....ezekbol a jelekbol mire kovetkeztessek? vajon vissza utasit ha hivnam h talizzunk?

Ne iteljetek el mert mar egy eve a fejemben jar ...es most ott allok h hivjam vagy soha


2010. okt. 4. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

hàt én ebböl azt szüröm le, hogy csak azért mert Te szakítottàl vele, nem àll bosszút azzal, hogy elfordul mikor köszönsz neki stb..


szóval nyugodtan megkérdezheted..làTszólag harag nincs benne


itt màr csak az érzések döntenek ;] sok sikert! :)

2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem vedd fel vele a kapcsolatot vhol, facebook v msn, és beszélgessetek!
2010. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele telon es ugy van h talizunk azt mondta nekem a mult emlekei miatt jonne el legalabb 5 percre ...(most van egy uj baratnoje)-hogyan ertelmezzem az egeszet? ugye nem akar tolem semmit sem mar? :(
2010. okt. 6. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ebből az 5percre dologból inkább csak azt szűröm le, hogy szivesen izélne veled gyorsat, vagy izégetne veled néha amelett, hogy van barátnője és talizik veled hogy kideritse gyorsan (5 perc alatt), hogy te kapható vagye erre vagy sem... Sorry de én igy látom... ha komolyan állna hozzád, nem egy összefutunk "randira" menne, hanem egy igazira!
2010. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!