Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldódjak fel gyorsabban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldódjak fel gyorsabban?

Figyelt kérdés
Van egy lány,neten ismertem meg,és úgy néz ki,nemsokára élőben is találkozunk.Csak kicsit visszahúzódó és félénk típus vagyok...Hogyan tudnék könnyebben feloldódni,meg jó benyomást tenni rá élőben is?Előre is köszi a válaszokat!
2008. dec. 27. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
azért nem kell félni mert mos látod először.nem fogja leharapni a fejed sőt ő is izgulni fog mint te.légy bátor és ne félj.:)ha félsz annál rosszabb:)csak bátran hajrá:P
2008. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is félénk tipus vagyok!:) Barátnőmet neten ismertem meg és másfél éve együtt vagyunk!:) Na, de Ő is izgulni fog nem csak Te...! Beszélgess vele ne legyen az a kínos csend mert az nagyon rossz tud lenni!:)

2008. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az első randijaim előtt minidg leguritottam 1-2 felest.
2008. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszíí az eddigi válaszokat!A feles sem rossz ötlet,de lehet inkább maradok a sörnél... :D Azt tudom,hogy ő is ideges lesz,épp ezért talán még nehezebb lesz...
2008. dec. 28. 06:26
 5/5 anonim válasza:
Vegyél be kénsavat
2008. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!