Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem tetszik. Megengedi hogy tapizzam (pl a fenekén) ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha megszeretnéd hódítani, semmiképp se mondd neki, hogy jó a "segged". Inkább a feneked.. :)

Sok sikert!

2008. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%
Dugd meg!
2008. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Elég célratörő választ adott a második, de végülis igaza van! :)
2008. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy mit tegyél, hát azért engedi meg, mert már elkezdted a tapizást.... Nem értem a kérdést. Ha arra gondolsz, szerintem azt semmiképp ne tedd, hogy még durvábban elkezdesz nyúlkálni, mert lehet az már nem fog neki tetszeni.

Én azt mondom, próbálj romantikusabb lenni, ha már tetszik Neked, hívd el randira, menjetek moziba, akármi, és a kezét is fogd meg, ne csak a seggét.

2008. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Dugd meg a r*banck*rvát:D

Mi mást kellene tenned hm?

Utána majd meglátod hogy alakulnak a dolgok.

2008. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szandykah ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki ha nem tudja még. Sőtt inkább hódítsd meg. Hívd el randira, vigyél neki virágot. Meg ilyen apróságokat. Bókolj neki. Dícsérd meg a ruháját a haját. És beszélgess vele minél ttöbbet. Ha nem érti ezeket írj neki levelet. :)
2008. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Sziasztok! Ezt a lányt, aki hagyja magát fogdosi simán, összekeveritek valami kifinomult hölggyel. Hagyd a romantikát,az csak akkor kell, ha a lánynak szüksége van rá (és persze, ha Neked) :)
2008. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos ám, hogy kifejezetten tetszik neki a taperolás! Lehet, csak azért engedi, mert nem mer vagy nem tud ellenkezni, azt hiszi, ez a normális, a menő, ettől lesz vagány, bevállalós csaj, és/vagy mert tetszik neki a fiú. Én továbbra is azt mondom, nem veszítenél semmit, ha kedvesebb lennél vele, és a keze után is nyúlnál, nem csak a segge után. :)

Ha komolytalan a lány, az úgyis gyorsan ki fog derülni, de egy próbát megér a dolog.

2008. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!