Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni mentális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni mentálisan beteg nőkkel?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 16:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiátria 😂

Viccet félre téve 10-ből 3 ilyen.

2022. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Én azért ismerkednék ilyen nőkkel,mert szerintem jobban megértenének.Nekem is van mentális problémám és szedek rá gyógyszert.Szerintem aki hasonlót át él az sokkal elfogadóbb,mint aki nem.
2022. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
69%
Ha amiatt közelednének hozzám, mert van diagnózisom mentális betegségről, tuti creepy lenne, meg nekem ez nem normális...bocsi de beteges.
2022. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Tudom elég beteg dolog. Most pl. egy borderline személyiségzavaros lányról olvasok. Látszik az írásán mennyire megbomlott az elméje, leírta hogy borotvapengével hogyan vagdosta magát, meg hogy Seduxent vett be italra. Nagyon izgató volt olvasni.
2022. dec. 23. 00:17
 25/33 anonim ***** válasza:
76%

Ez a baj pont. Hogy ez neked izgató....sztem roh@dtul semmi izgató nincs abban, hogy valakinek ez jut, ennyire szenved. Undorító vagy és sztem egy mentális beteg személy csak jobban jár, ha nem fut veled össze. Empátiád nullához konvergál csak szólok. Nem vagy ember. Szadizmus vagy pszichopátia, ezekről olvasgass...és kíméld meg magadtól a szerencsétlen embereket.

Üdv, egy szorongással és személyiségzavarral küzdő lány.

2022. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"Empátiád nullához konvergál csak szólok. Nem vagy ember."


Hát, ezt már mondták rám egy páran. 😔

2022. dec. 23. 00:40
 27/33 anonim ***** válasza:
69%
És ha találsz egy ilyen lányt, mik a terveid vele?
2022. dec. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Hát kérdező.Ha ilyen lányokat akarsz találni sztem menny el befeküdni.Ne zárt osztályra,hanem terápiásra.Azok nem ugyanolyanok.Vannak csoport programok,meg ilyesmik,ahol sokat beszélgetnek egymással az emberek.Itt megismerkedhetsz egy-két ilyen nővel.Vagy,ha kicsit rámenősebb vagy és nincs kedved ilyesmibe belemenni,akkor osztály előtt is várhatsz csajt,hátha kijön 1-2.Előadhatod,hogy egyik ismerősöd van bent és rávársz.Így lesz kiindulási alapod már egyből.

Sok sikert!

2022. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Amúgy megértem a kérdezőt.Ő szereti,ha félnek tőle az emberek.Egy nőre nem nőként tekint,hanem játékszerként a szexualitásának a kiélvezéséhez.Ezek a lányok önbizalom hiányosak,néhány kedves szó és máris ottvagy.Gondolom családott nem akarsz,vagy ha igen,akkor csak magad mellé kötöz

ni a nőt a jövőben a gyerekkel.Csak azért se hagyjon ott téged majd

2022. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

"És ha találsz egy ilyen lányt, mik a terveid vele?"


Az hogy, szeretni fogom, meghallgatom problémáit, lelki támaszt nyújtok.


Befektetni nem fognak, egészséges vagyok, de a családban van egy súlyosabb pszichés beteg, őt el tudom kísérni az osztályra. Néha láttam lányokat, akik a Risperdal injekcióra vártak.

2022. dec. 23. 10:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!