Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon egy lány járna egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy lány járna egy 16 éves rapperel aki 2 helyen lakik és zürös multja volt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

De bonyolult 16 évesnek lenni. :)

Pár év múlva senkit (téged sem) fog érdekelni, ki milyen zenét hallgat. És a zűrös múlt mit takar? 14 évesen minden este kilógtál otthonról a haverokkal? :D

2008. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az illető srác kedves, őszinte és szereti, tiszteli a lányt, akkor a leírt tényezők nem képezhetnek akadályt! :)
2008. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én olyan vagyok amit az utobbi lány irt na de az elözönek azt válaszolom hogy ha azt irom kihogy lányt keresek és hosszu távkapcsit akkor azt a kérdést törlik értitek már? egyébként egy lányt szeretnék a külsö nem számit csak legyen naon arii akor adjon egy esélyt
2008. dec. 25. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja én azt hittem, egy konkrét lányt szeretnél a környezetedből meghódítani ilyen paraméterekkel!

Én azt mondom, szerintem 16 évesen még ne hirdetés útján akarj megismerkedni, hanem nézz körül az iskoládban, haveri körödben, stb. stb.

2008. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Zűrös múlt :) Verekedtél a suliban? LOL :D

Mindenki megtalálja a párját előbb vagy utóbb. Te is. Persze ha kőkemény rockerre hajtasz, akkor hagyj fel minden reménnyel :P

2008. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Háth nemtudom.. nekem van barátom, csak gondoltam írok..

Én teljesen oda meg vissza vagyok a rapperektől :P

A legtöbb lány meg szereti azokat a fiúkat, akik kedvesek, őszinték, humorosak stb. és ezzel együtt kicsit olyan "rosszfiúk" :P

Az meg, hogy valaki 2 helyen lakik (bár ezt nem tudom hogy érted :D) szerintem csak jó (:

Nah, sok szerencsét neked (:

2008. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!