Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszavonulót fújtok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavonulót fújtok amikor bejönne a férfi de elszúrja ezekkel?

Figyelt kérdés
Előadja h ő mennyire elfoglalt, erőltetetten próbál viccekkel előrukkolni a találkozások alkalmával, ahelyett h önmagát adná (ami sokkal jobban tetszene) benyögi h most milyen autót vagy iphont vesz, direkt nem ír akkor amikor várnád stb.
2022. nov. 8. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ahól te élsz lehet.. senki sem mondta hogy borsodmegyeben élj!
2022. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11.


Nem Borsod megye, hanem Dunántúl. De a c betűs társadalom mindenhol erős hasonlóságokat mutat, legyen az Budapest Józsefváros, Baranya vagy épp Borsod megye.


Mondjuk ha a körúton belül élsz, akkor ott nincsenek.

2022. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy pasi, aki nagyon bejött külsőre, de ilyenekt csinált, meg láttam, hogy fenn van, de nem ír, stb. Egy ideig kitartottam, de utána mondtam, hogy hagyjuk egymást, nekem egy őszinte ember kell.
2022. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem az utóbbi időben 2 ilyen ismerkedésem is volt, mind2 direkt nem írt vissza, hiába ért rá és volt online. Szerencsére mindkettőt leráztam,nekem nem ilyen dedós játszmák kellenek. Ja és mind a 2 nagyon jól nézett ki...
2022. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na jó de értitek én is vagyok fnt de nem mindig válaszolok. Attól függ épp van e kedvem. Ezért szr lennék? Nem gondolom. Iphonnal nem menőzött csak olyana van. És kissé elitélem azokat. Ugyanis nem jobb egy jó samsungnál, mellesleg rengeteg mindent lehetne vásárolni a pénzkülönbözetből. Ez a hozzáállás nekem olyan pénzszórásos, felelőtlen. Itt az Iphonos résznél ez volt a lényeg.
2022. nov. 9. 09:29
 16/17 anonim ***** válasza:
Én társfüggő vagyok szóval elég hamar bele tudok esni a másikba, főleg ha ő is kétségbeesetten keres tarsat. Ennek ellenére taszítana, ha direkt megjâtszaná magát.
2022. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha a nő szereti a draga cuccokat csak tolem ne varja el a hasonlo divatot es mentalitast.
2022. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!