Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek a haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek a haverotok volt barátnőjével? Nem gáz?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom 7 év után, az egyik haverja(aki mellesleg lakótársa is egyben),az ő volt barátnőjéért hagyott el. A csajt kb 2 hónappal ezelőtt rakta ki a haverja…csak szerintem gáz és undorító?
2022. okt. 2. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt hasonló, gáznak éreztem, de semmi közöm nem volt már hozzá...
2022. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, de engem miatta hagytak ott :( teljesen osszetortem

Tudom, mar nem kellene erdekelnie….de nagyon faj

2022. okt. 2. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De, gáz. Még szűz voltam és az osztálytársam szétment a barátnőjével, de megtudtam, hogy annak a lánynak bejövök. Bármennyire is szép volt, meg hát a semminél jobb lett volna, zavart volna, ha az osztálytársam tudja, hogy a volt nőjével vagyok, így nem közeledtem felé. Bánom, de mégse, mert végül is most is zavarna... főleg, hogy később fordítva megismétlődött, én szakítottam valakivel, és a nőre rögtön lecsapott egy távoli haverom. Persze megkérdezte tőlem, nem zavarna? Mit mondhattam volna mégis, hogy de, ezért ne gyere vele össze? Azt mondtam, nem zavarna, és összejött. Szóval ígyis, úgyis megszívtam.
2022. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, az én esetemben én szakítottam. Csak rá két hétre összejött az egyik barátommal. Azért nem ugyanaz... Kitartást!!!
2022. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gáz, de hát sok férfi félre teszi, pláne, ha egy olyan jó nőről van szó akit nem kapna minden sarkon.
2022. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ketszer nagyobb darab,mint en szelteben es hosszaban is,mellesleg buta is,egy tipikus falusi lany
2022. okt. 3. 12:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Mar bocsanat nem altalanositani se degradalni nem szerettem volna
2022. okt. 3. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én undorodnék a tudattól, hogy a haverom lyuksógora (vagy esetemben sógornője vagyok), de gáznak sztem akkor gáz, ha a haverjával ezt nem beszéli meg, hogy zavarja-e.
2022. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!