Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan gondolom túl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gondolom túl, vagy nem illik így viselkedni?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok.

Neten meg ismertem egy pasit 10 napja. 10 napja mindennap beszélgetünk, ő Londonban él.

Én pedig rendszeresen utazom Londonba üzleti okokból kifolyólag.

Elméletileg úgy volt, hogy most október 8-án utaznék Londonba.

De változott a terv, én holnap reggel utazom Londonba.

Viszont a srác, akivel írok neki azt mondtam múlt hét vasárnap hamarabb utaztam Londonban. Remélem érthető voltam.

Tehát a srác elméletileg úgy gondolja ezen a héten végig Londonba voltam.

És bár mindennap beszélünk elég sokat, ez idő alatt próbára tettem a srácot, és ő egy árva lépést sem tett volna ezen a héten, hogy találkozunk. Egész kérdeztem tőle, mikor talizunk erre a válasz az volt , van még sok idő mert tudja itt vagyok 15 napig.

Ő neki a héten egyébként megbeszélésesi voltak, meg az anyukájának voltak vendégei meg neki stb....

Mindegy én úgy vagyok vele, hamar itt vagyok egy idegen országban, neki már réges, régen itt lett volna a helye mellettem, mert ez így egy úrimberhez illik.

Vagy lehet én vagyok elég türelmetlen? Bár az igazság az, hogy csak holnap leszek Londonban, de tesztelésnek meg érte szerintem.

Egyébként kihangsúlyoztam neki, hogy találkoznnak, egy romantikus, elgáns helyet foglaljon és keressen, ami csendes nem túl hangos.

Lehet nem talált meg, olyan exkluzív helyet, ahová elvihettet volna randizni ?

Mindegy a randi az egyébként meg fog történni, vagy holnap éjszaka, vagy hétvégén. Csak idegesít az, hogyha tényleg Londonba lettem volna egy héten, ő egész héten, nem legyeskedett volna körülöttem.

Vélemények???


2022. szept. 29. 17:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őt sem érdekled túlságosan...
2022. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is így fogalmazol, vele is így írsz mint itt, nem csoda, hogy nem töri össze magát, hogy találkozzon veled.
2022. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igazából beszéltem vele, azt mondta 5 nap múlva ér rá randizni de nagyon akar, meg udvarias hát nem tudom
2022. szept. 30. 01:06
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

#13-hoz:

Jó kérdés, hogy csak udvarias vagy akar-e valamit.


Szerintem az előbbi, mert ha akarna valamit, akkor nem az általa hitt 15 nap legvégére tenné a randit... Hanem rögtön az elejére, hogy ha jól megy, akkor még többször is tudjatok találkozni. Így viszont elég megúszósnak tűnik a dolog, hogy egyszer összefutottok, aztán mindenki megy a dolgára.


34F

2022. szept. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom lehet igazad van, meg kell próbálni

Nem tudok hinni már semmit, furcsa minden

2022. szept. 30. 07:35
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha van egy kis esze, el sem hív sheová, mert egy játszmázós buta liba vagy.
2022. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Érdekel valakit hogy milyen randi volt? :)))
2022. okt. 4. 21:13
 18/21 anonim ***** válasza:
#14 vagyok, engem érdekel :)
2022. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Remélem, jól alakult a kezdeti félreértések ellenére.
2022. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem is. Kíváncsi vagyok.
2022. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!