Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet úgy mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy mással ismerkedni, ha már van, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Szerelmes nem vagyok, meg nem szenvedek vagy ilyesmi, de megismertem nemrég egy srácot, aki tetszik is nyilván, de személyiségre is érdekelne, nagyon szimpi nekem a stílusa is, viszont nem kölcsönös a dolog sajnos.

Párszor találkoztunk, meg le is feküdtem vele, úgy voltam vele, végül is miért ne, ha már úgy se lesz belőle több. De mondta, hogy nem akar többet barátságnál. De nyilván vonzalom az van, meg amúgy kedves velem.

De egyébként is elég megközelíthetetlen típusnak tűnik érzelmileg.


Én nem vagyok az a fajta, aki erőlteti magát, ha nem, hát nem, próbálok nyitni mások felé, beszélek néha srácokkal, de valahogy senki sem fog meg, és gondolom, azért, mert ugye már van, aki érdekelne. :/

Az sem segít sajnos, ha egyáltalán nem ismerkedem, mert akkor még gyakrabban eszembe jut.


Ilyen szituban mit lehet tenni?


2022. szept. 27. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy (vagytok)?
2022. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos bármiben is? :D Huszonhat egyébként.
2022. szept. 27. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy elkönyveled és lezárod magadban. Mert ebből később se lesz semmi, a férfi szex után már tisztán gondolkodik és érzi hogy nem kellesz neki.
2022. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!