Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan és hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan és hova hivjam el?

Figyelt kérdés
na szoval van egy lány és hát nagyon tetszik nekem és szerintem én is tetszek neki csak nem nagyon tudom hogy kéne "közelitenem hozzá" szoval elhivni meg ienek.. ()am egy suliba járunk eggyel aladtam van. 17F
2010. szept. 25. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

aztem hívd el discoba vagy bulizni.

nos ha privát randira gondoltál akkor pasz....

én simán beszélgetni hívnám el.

2010. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Köszönő viszonyban vagytok (legalább)?

Ha nem kezdetnek köszönj és mosolyogj rá (ettől sokan majd elolvadnak), ha meg már legalább köszöntök mi lenne, ha mondjuk odamennél hozzá egy szia,h vagy szöveggel? Utána ,majd emglátod,hogyan alakul a beszélgetés. :)

Felvetheted,hogy,ha minden oké,hogy mi lenne,ha suli után megennénk egy fagyit vagy valami , ne izgulj feltünően.

Mindent bele

2010. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el a patológiára.
2010. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz az első két válaszolónak . (köszönő viszonyban vagyunk és szoktunk beszélgetni is meg am a száma is megvan csak hát nem tom hogy venné ha elhivnám vhova :/)
2010. szept. 25. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!