Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúknak milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak milyen csajok jönnek inkább be? Kényes olyan cicababás vagy inkább a határozott és kedves lányok? Szerintetek külsőre melyikre hasonlitok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 25. 21:34
1 2 3
 11/22 Funktasztikus ***** válasza:
öszzegezzünk:): Romashop + pózolás:Dháth igen:)igen:) ránézésre nem mondanám meg hoyg kedves vvisza huzodo vagy....de nekem am a kedvesek jönnek be
2010. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

annyira szeretem az ilyen összehasonlítást ahol már a kérdésben benne van a válasz.

Fiúk melyik csaj tetszik jobban a ribanc vagy kedves normális csaj? Most komolyan ilyen kérdésre kell válaszolni?


Amugy meg jó ha határozott egy csaj de azt nem szeretem ha nagyon makacs, az nálam már kicsit taszít ha mindent jobban tud és mindenről megvan a véleménye.


A képen meg egyáltalán nem tűnsz cicababásnak, szerintem egy aranyos lány vagy, de fényképezni te se tudsz...

2010. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Funktasztikus ***** válasza:
mert talán nem fotós akar lenni:D
2010. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát-hát. Sportot hírből ismered csak, nőiesnek nem vagy nevezhető. Nem szeretem a fiús csajokat. Ám d*gnálak (de csak azt). Ja és az értelmi szintedet meg ne hasonlítsd másokhoz, mert a cicababa nem egyenlő a h*lyével. A visszahúzódó, csendes lányok között is tonnányi az komolytalan/idióta.
2010. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
2 éve kézilabdázom...és versenyekre is járok a csapattal...szóval kicsit melléfogtál:))
2010. szept. 26. 09:46
 16/22 anonim ***** válasza:
Funktasztikus a tutiiiii!!!!!!
2010. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

19/l-nak


Ha nem baj nem írok rád, de csak mert én csak 14 vagyok :)


De nemtudom, kérdező, neked is van egy fejed, és elég erősen befigyel némelyik képen, összességében elmondhatom: mivel nem ismerünk, nem is tudjuk helyetted megmondani, hogy milyen lány vagy, de nem vagy csúnya, sőt... de én valahogy nem kedvelem a tucatembereket. Én sem vagyok az, és nekem CSAKIS egyéniségek jönnek be.


A képekből nem derül ki, hogy az vagy-e vagy nem, de a visszahúzódó,kedves lányokban csak akkor van érdekes, ha kinyílnak nekem egy idő után. És... hogy őszinte legyek a frizurád tetszik nagyon, nem is leszel liba tőle!

2010. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: tényleg? Hmm akkor valóban melléfogtam. Na végre valaki, aki nem egy lusta dög. Kezdesz érdekes lenni számomra. (Látod, még ha átlagos is vagy valaki számára, nem kell rögtön a legrosszabra gondolni...ezt most nem magamra értem, hanem majd a későbbiekben, akikkel találkozol.)
2010. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ténleg...:-p amugy kössz a véleményed
2010. szept. 26. 13:26
 20/22 A kérdező kommentje:
köcc ez is egy vélmény bár szebb szavakkal is emgértettem volna a lényeget:Dmár nem azért de kiváncsi vok te hogy nézel ki:D
2010. szept. 26. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!