Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk, mikor először talizunk?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg egy srácot, és az első msn-ezés után úgy látom, hogy összeillünk. Viszont nem vagyok valami bőbeszédű, és félek hogy beégek, hogy nem lesz téma (mint legutóbb egy másik sráccal), és csak csöndben leszünk. Nem szeretném, ha nem jönne össze a dolog, mivel már nagyon beleéltem magam. Lehetőleg konkrétabb témákra, dolgokra vagyok kiváncsi.


18/F


(Rosszindulatú kommenteket felesleges írni, mivel jelzem a moderátoroknak, akik úgyis törlik.)


2010. szept. 25. 15:11
 1/6 anonim válasza:
Beszélgesssetek a maszturbálásról :) az mindig bejön.. hihi
2010. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha msn-en tudtatok dumálni, akkor élőben sem lesz baj! szerintem ne tervezd meg, hogy miről fogtok dumálni, csak próbáld meg lazán kezelni a dolgot, ne görcsölj rá és akkor gördülékenyen mennek majd a dolgok.

de dumálhattok suliról, filmekről, zenéről, bulikról, magatokról, bármiről amit szerettek. ja és próbálj meg sokat kérdezni :)

2010. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mit tudsz róla, mit nem..

ha tudod hobbiját, fellehet azt hozni, régi sztorik stb :D így nem tok mondani, én se vagyok túlzottan bőbeszédű, de mindig beszélünk vmiről bnőmmel :D

Ha esetleg beállna a kínos csönd, mondj bármit, amit éppen látsz az utcán, ami épp megfordult a fejedbe. De ha ezen stresszelsz, szinte biztosra veheted, h befog állni a kínos csönd, ezért csak lazíts, előtte gondolkozz témákon, gondolkozz, mit tudnál felhozni. Ez mindig más szokott lenni. Ha más nincs, hozd fel a sulit.

2010. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem jönni fog magától...

tapasztalat!!!:D

2010. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy csak így mellesleg merre felé laksz? :)
2010. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a bajom volt, és én is tapsztalatból mondom, hogy tökre jönni fog minden! ;D én is randiztam egy sráccal én, annyira nem vagyok beszédes hogy nagyon nem na :D de szinte randin fosott a szám szal ezennem kell aggódni:) és egyszervolt olyan hogy elhalgattunk de csak egy kicsit, mert azt csináltam, amit leírtak előbb, hogy valamit megláttam az utcán, vagy valami hüleség az eszembe jutott azt mondtam aztán megin beindult:D de az télleg nagy hülyeség volt szal nézhet hülyének de viccesen jöjjön ki a dolog és nevessetek :) na:) hajrá:)
2010. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!