Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin puszi vagy csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin puszi vagy csók? Vagy mind a kettő?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel randizni fogok. Bejövök neki és én is neki, ezt meg is mondtuk egymásnak. Megfogtuk egymás kezét is. De még randizni nem randiztunk. De fogunk, ezért is kérdezem, hogy ezek után az első randin megcsókoljam vagy még várjak a csókkal? Elég a puszi első randin a puszi is?


19/F


2010. szept. 25. 13:50
 1/9 A kérdező kommentje:
És ha csók, akkor szájra puszis csók vagy nyelves csók legyen?
2010. szept. 25. 13:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor találkoztok akkor puszi. Aztán ha úgy látod benne lenne, akkor megcsókolhatod. Ez a lánytól függ
2010. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Passz... bár magam is utálom az ilyen válaszokat, de mást sajna nem tudok mondani, mert erre tényleg _rá kell érezni_.


Nálunk is annó úgy volt a most már kedves nejemmel, hogy az első találkozás végén, búcsúként adott ő rögtön két puszit is - amin pedig annyira felbátorodtam, hogy a következő (másnapi) találkozás kezdete után kb. negyed órával séta közben egyszerűen megállítottam, megöleltem és megcsókoltam.


Azóta is értetlenül állok egyébként önmagam előtt, és fogalmam sincs, hogy honnan vettem rá a bátorságot, mert egyébként nem vagyok egy nyomulós-rámenős típus, de ott és akkor ez tűnt helyesnek. Az azóta eltelt és továbbra is telő évek pedig egyre csak megerősítik, hogy valóban helyes volt. :)

2010. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem ezt úgyis a helyzet adja.Lehet mi azt tanácsoljuk hogy csók legyen,a lány meg inkább várna még vele, vagy fordítva. Figyeld a jelzéseit,hogy hogy viszonyul egy-egy érintéshez. Érezni fogod ha már itt a csók ideje,és szerintem ez nem a randik számán múlik...
2010. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első randin???


Maradjunk a puszinál...de akár meg is dugh@tod ha gondolod és ő is belemegy.

2010. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi az első három válaszolónak! :)


Az utolsó (negyedik) hozzászólóból látom kitört a kultúra. De ki mire büszke, nem igaz? :)

2010. szept. 25. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem az első randin megcsókolt a férjem és annyi volt...

De most jöhetnek a kövek én már szívesen se.xeltem is volna vele....elősször is...kivoltam éhezve:)))

2010. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem puszi először az a tiszta, aztán a randi végén jöhet a csók, és megsúgom minden csaj azt várja a randi végén:) De az elején még legyen puszi nehogy lerohand. Sok szerencsét!
2010. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak, akik segítettek! :)
2010. szept. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!