Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most kedvel, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kedvel, vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit kb. egy éve erősen kedvelek.Mostanában sokat beszélgettünk meg minden.Már már úgyéreztem,hogy őis megkedvelt engem.Egyiknap kihivtam eggyet a városba.Azóta alig beszélgetünk Messengeren.Ennek mi az oka szerintetek?
2010. szept. 25. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

személyesen kéne beszélgetni..nem msn-en

L/16

2010. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan megijedt,vagy nem szeretne közelebb kerülni Hozzád.Talán gyors neki a tempó,vagy Neki azok a beszélgetések nem jelentettek annyit,mint Neked.Talán Te túl komolyan vetted Őt.Bármi lehet.
2010. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor most mit tegyek?
2010. szept. 25. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először is hívd el mégegy talira, mert egy olyan kérdést kell feltenned neki, ami nem msn-re való. Ez a kérdés pedig az, hogy mi az oka annak, hogy azóta alig beszélgettek. A porblémákat meg kell beszélni. De ha úgy gondolod, hogy az msn mögött megbújva esetleg őszintébb lenne, akkor végülis fel lehet tenni ott is ezt a kérdést. Minden esetre ne hamarkodj el semmit. Találkozgassatok, az sokkal többet számít mint az msn. De barátként legyetek csak, de azért mutasd meg neki az értékeidet, és ha együtt kell lennetek, úgyis beléd szeret:) Lehet, hogy lassú folyamat, de várj türelemmel:)

Sok sikert kívánok!

2010. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kőszi szépen.megpróbálom..remélem sikerrel járok.:D
2010. szept. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!