Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legtöbb csaj 20 felett miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb csaj 20 felett miért nem akar még komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Csomó lány csak élni akar egy hasonló fiúval. Nekem fura mert 25 höz közel én már örülnék egy tartós kapcsolatnak.
2022. szept. 3. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyunk egyformák 🤗
2022. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami karnyújtásnyira van az nem értékes.
2022. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt honnan veszed! De mindenki más!

Szerintem sokan olyankor már a komoly kapcsolatra hajtanak amúgy, nyilván ha nem jön össze,nem vetik meg a kalandokat.

2022. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Veled biztos nem akar senki komoly kapcsolatot, mert az idődet azzal töltöd, hogy ezt a kérdést teszed fel majdnem minden nap. Lúzer.
2022. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz akkor.
2022. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nekem fura mert 25 höz közel én már örülnék egy tartós kapcsolatnak."


Miért, eddig csak futó kalandjaid voltak?

2022. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!