Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet az ilyenből kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ilyenből kapcsolat?

Figyelt kérdés
Bevallom a lánynak az érzéseimet, randira hívom, de azt mondja, hogy a korábbi kapcsolata miatt mostanában nem akar maga mellett tudni senkit. Viszont nem mondja azt,hogy nem jövök be neki, lehet ebből még a későbbiekben szerelem ill. párkapcsolat?
2008. dec. 21. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! A lány, biztos sokat csalódott, nem akar ismét csalódni... Párkapcsolat természetesen lehet, ha egyenlőre csak haverok lesztek, és később újra megpróbálod. Persze ne pár nap múlva, hanem egy kis idő múlva. Ha látja, hogy tényleg, komolyan akarod őt, akkor lehet, h bízni fog benned!


Nani

2008. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ezt szoktam hasznalni kifogaskent. Nem mondom, hogy a ti esetetekben is ez van de meglehet. Remelem nem.
2008. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Srapnel ***** válasza:
Most még ki akarja bulizni és pasizni magát, nem egyből lekötni valaki mással. Ez van.
2008. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Szerintem nem akart lerázni, hisz amikor hirtelen felindulásból írtam neki, hogy nem megyek be az üzletbe ahol dolgozik, mert csak nehezebb lesz elfelejteni, azt válaszolta, hogy nagyon szomorú lenne, ha nem látna többé, és örülni fog a találkozásnak.
2008. dec. 22. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A leirtak alapján szerintem nem kamuzott neked,hanem tényleg igy érez.Ne nyomulj rá,had érezze hogy nála van a döntés,és ha bejösz neki úgyis elcsábul:-) sok szerencsét!
2008. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem lenne, ha egy hete mondta ezt, ennek ellenére illik-e neki ajándékot adni karácsonyra? Valami romantikusra gondoltam.
2008. dec. 22. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!