Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés
Van 1 pasi akivel élőben 1x találkoztam. Apukám ismerőse és együtt buliztunk. Úgy vettem észre h bejövök neki. Azóta msn en beszéltünk többször is. LEgutobb flörtöltünk is, de nem hív el sehová...Miért van ez? 17L Ő23F
2010. szept. 23. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
csak kavar:S
2010. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy kicsit félénk. Szerintem lépjél te!

23/L

2010. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy tetszettél neki de lehet hogy annyira nem hogy hosszabb kapcsolata legyen egy kalandnál, kavarásnál,de lehet igen hogy félénk lépj te javasolj egy talit vagy egy újabb bulit ..ne hagyd annyiban! ...sok szerencsét :)
2010. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vár a jelre! :) Ergó lépj Te először és utána Ő jön! :)
2010. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát lehet tényleg nem akar semmi komolyat, mert abból amiket én tettem csak egy hülye nem találná ki h iszonyatosan bejön nekem...szerintem nem akar hosszabb kapcsolatot, rövidebb meg tudja h nem lehet, mert apukámat elég jól ismeri
2010. szept. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!