Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú a suliból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú a suliból hogyan hívjam fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:46
1 2
 1/11 Funktasztikus ***** válasza:
huh véletlen menj neki meg ilyenek..
2010. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Tiff egy pofon

Ezt miért kaptam? - kérdezi a "fiú".

Meeeeeeert....ALATTOMOS CIPŐREHÁNYÁBLÖEEEEEE - és lehányod

Tuti pasizós duma!

2010. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele párszot váltani pl milyen oráink lesznek segitesz ebben abban stb azt folytasd minél többet beszéljvele meg a fizikai kapcsolat is na erre nem tudok példát mondani :) (most) azt lesz ami lesz ha nem küldi ezeket a jeleket akkor nincs sok értelme uttána menni.Meg pl tud meg hogy hogy tekint rád mint egy barát vagy egy lány vagy egy szép lány stb.


Remélem segitetem :D. (bocs a helyes írásé :S)

2010. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a figyelmét...úgy tudnád hogy... nézed... és hát egyszer csak csak össze néztek ha bejössz neki...:) a többi meg megy magától(reakcióból)... ha félénkebb akkor néha néz csak feléd.. és gyorsan.... más hova néz, ezzel tuti figyelni fog rád..., vagy még van a másik... hogy dumálsz vele és el hívod valahova.. hogy kettesben tudjatok besz... :), de szerintem a "nézős" jobb... lehet lassabb.. de jobb... az a lényeg hogy a szemébe néz... ha ő is kis idő múlva ha tetszel neki tuti oda néz... :), meg hát egy lánynak... a nézése ölni tud...xD jó értelemben... olyan felemelő.. érzés mint ha bele látnátok a szívünkbe...:)

gondolom így van fordítva is... na 8 tom kicsit értelmetlen amit írtam...


és ha már sokszor össze néztek... és a srácon látod hogy akar valamit de nem mert kezdeményezni.. akkor sajnos neked kell.. de ezt úgy is fogod látni "olvas a jelekből..."

hát akkor remélem tudtam segíteni... és sok sikert.. :D hozzá... hajrá.. :)


16/F

2010. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kamuuu ***** válasza:
Utolsó te ugylátom a vesszőket rühelled és a pontokat imádod?O.o az kemény amúgy jó a tanács:D:D:D
2010. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :)
2010. szept. 23. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:

NM.. :) szívesen.. :)


és az egyik komisnak... hát igen... jobb mert valahogy erre állt rá az agyam.. nem tom így amíg írom a "..." ott addi gondolkodok és így gyorsírónak látnak... ha látnak...xD (Y) igazából egy lány nagyon tetszett és nagy hatásgyakorlót rám.. és át vettem ezt tőle..xd

2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kamuuu ***** válasza:
Amúgy tök jó én se írok vesszőt :D:D de ilyet még nem láttam ugy se:D
2010. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor most láttál... xD :D, ám msn-en... is így írok ezzel rövidítek.. és töl lol mert akivel sokat szoktam beszélni barátom.. az is már át vette tőlem..xD, szerintem tök automatikusan...xD
2010. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
odamész, leszopod, és mindenki happy
2010. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!