Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha 20 évesen nekem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 20 évesen nekem még nem nagyon kell pasi?

Figyelt kérdés

Néha nagyon kellene valaki, de... Jobban belegondolva, jól elvagyok én magamban. Nem biztos, hogy járni valakivel jó irányba mozdítaná az életem.

Van még valaki ezzel így? Nem kések le semmiről, ugye?


2010. szept. 22. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy egyedül így gondolom. Elöbb utóbb magy betoppan valaki. De azért az nagyon jó érzés tud lenni, ha bajban vagy és segíteni tud a párod, avagy ágyban átkarol vagy te, és a teste melegére elalszol.
2010. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
magy - majd
2010. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra a boldogságot jelenti, ha van velem vki akit szerethetek és viszont szeret. Én egyedül már nem bírnék magammal mit kezdeni. Lassan 9 éve mindig van valakim, persze nem egy ember hanem 9 év alatt 3. MOst a harmadikkal vagyok és végre érzem, hogy ő az igazi :) 23/L
2010. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindennapi az olyan csaj amilyen te , nem ga'z , ba'r néha egy szex partner nem rossz , a többire ráérsz,én valahogy így vagyok vele , csak szex és más semmi nem bonyolítsuk túl a dolgot ha ráér és én is akkor összedobunk egy romantikusabb éjszakát,a módját azért megadjuk mindig.
2010. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én 19/F-ként vagyok pontosan így. Amikor látom, hogy mások milyen jól elvannak, akkor kicsit irigylem őket, de aztán eszembejut, hogy egy lány csak összezavarná a dolgokat. Max. valami laza kapcsolatban lennék benne.
2010. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja,néha nekem is hiányzik a dolog,de tudom magamról,hogy nem vagyok képes szeretni,meg egy hulladék vagyok,így nincs értelme.De legalább szabad vagyok.(: 19/F
2010. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xyu ***** válasza:
engem látnál már kellene :) amugy nem gáz
2010. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak Nekem Nő nem kell.

Túl vagyok pár csalódáson, nagy szerelmen ésa tököm sem vágyik társra.

2010. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Akkor azért megnyugodtam. Mert manapság én úgy látom, hogy az emberek pár nélkül már meg se tudnak lenni. Nem a normális párokról beszélek, hanem akik csak azért vannak együtt, hogy legyen nekik valakijük. Én nekem csak azért nem kell pasi, hogy elmondhassam: nesztek, mostmár nekem is van nyalni-falni a buszon....:S

Utolsó előttinél megvan a kellő egó, azt látom. :D

2010. szept. 23. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!