Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Háát..hol ish kezdjem..13 éves lány vok és még nem csókolóztam..mert mindig azzal a fiúval akartam akit szeretek és ő ish engem..de mostmár ciki várni és van egy fiú aki tetszik de én nem tetszem neki..és holnap találkozok vele de félek h elrontom ő 14 éves..léci segítsetek köszönöm.
2010. szept. 21. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit akarsz vele csókolozni , ha nem tetszel neki ?
2010. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezaz. Inkább villants cicit. Vagy izé, lapos felsőtestet.
2010. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki, hogy 13 évesen nem csókolóztál, hanem az hogy ennyi idősen is ish nek írod az ist. Ha meg direkt, akkor mégcikibb.
2010. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
mi lenne abba ciki ha 13 évesen még nem smárolsz ??? de nem kell rögtön erre gondolnod ;) majd az ugyis jön magától ...
2010. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Funktasztikus ***** válasza:
és szted ciki ha mág nem csokoloztál??-.- inkább várj meg am is csak magadat fogod beégetni mert ha a srácnak nem tetszel semmi esélyed
2010. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kamuuu ***** válasza:
Oké akkor csókolozzál most és égjél be most :D nyugodtan tartsd cikinek kedves 13 év lány:D
2010. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En 17 evesen csokoloztam eloszor (az is hiba volt, de azert nem olyan orbitalis) nem is ertem, hogy tudtam ugy elni. Tenyleg nagyon ciki, azota is szenvedek... Megjegyzem, eleg surun modellkedek, tehat nem vagyok taszito, csak nem voltam olyan buta, mint te.
2010. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szájjal és nyelvvel
2010. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Böse ***** válasza:

1. Ordít a "problémádról", hogy csak azért akarsz csókolózni, mert "13 évesen már muszáj", de ez hülyeség. Akkor kell csókolózni, amikor találsz valakit akivel összeilletek, mindegy hogy 13 vagy 18 évesen.

2. A csókot nem tanulni kell, hanem gyakorolni. Az első alkalom szokatlan, mindenki "elrontja", de ez nem is baj. A második már jó lesz.

2010. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
itt az a legnagyobb baj hogy ha a csávónak nem tetszel akkor ha fejreállsz sem fog megcsókolni.
2010. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!