Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mit is akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit is akar tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány..randiztam vele már párszor, csók, összebújás minden volt. De ezek után msn-en bevágta, hogy ő erre még nincs kész meg igazából nem tudja mit érez. Viszont mikor megkérdeztem, hogy akar-e még találkozni velem azt mondta akar..Rendes lányként ismertem meg, nem tudom lehet hülyít, de nem nézem ki belőle, Lehetséges, hogy később kialakul közöttünk valami, nem tudom..

19/f


2010. szept. 20. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe,amit személyesen mond neked. Neten mindig könyebben jön kis hülyeség az ember ujjából,amit nem úgy gondol. Találkozgassatok,ha úgy látod,hogy jól érzi magát veled, szervezz neki programokat,aztán majd elválik.
2010. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: ne msn-ezz csajokkal. Csak baj lesz belőle, ezt garantálom.

Amúgy meg látszik, hogy nem ismered a nőket. Szerinted itt bárki tudni fogja, hogy mit akar tőled a csaj? Meg akarod érteni a nőket? Ne viccelj:) Sosem fogod, iszonyú bonyolultak. Én is voltam ilyen helyzetben, már nem tudom, mit csináltam, de szar volt, az biztos :) Úgyhogy én nem adnék tanácsot.

2010. szept. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrétan kérdezd meg tőle, hogy merre tart a kapcsolatotok.

23/L

2010. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!