Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan környékezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan környékezzem meg?

Figyelt kérdés
Tetszik az egyik csoporttársam, de a haverjaim szerint nincs nála esélyem. Az mondjuk igaz, hogy a lány nagyon elit, luxusauótval hordja vagy sofőr vagy a barátja az egyetemre. De én azt hiszem beleszerettem, annyira, de annyira tetszik az a szép babapofija. Szerintetek hogyan közelítsek hozzá?
2010. szept. 20. 20:41
 1/7 Funktasztikus ***** válasza:
sztem kiméld meg magadat a kudarctol.. mivel hogy 2elit" ezért vagy a családja jó szemmel de ez még a jobbik eset vagy a csaj le se..ez a roszzabbik..de végül is te tudod mit akarsz:DCSAK TANÁCS
2010. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
kezdésnek nyerd meg az 5ös lottót
2010. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:
háth igen kezdésnak ez is megteszi:D
2010. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
...Folytatásképp pedig legyél meleg, a csajok szeretik a retek b* uzikat. lásd. SP
2010. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Funktasztikus ***** válasza:
de akár lehetsz biszex is azt is csipázzák meg járjáá csögatyába
2010. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves adjatok már normális válaszokat, mert nekem ez fontos!
2010. szept. 20. 21:30
 7/7 Funktasztikus ***** válasza:
legelsö válaszom az normális...
2010. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!