Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerintetek? (bőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Járunk. Holnap talizunk majd.. de félek.. szerintetek mi lesszs majd.. mit tegyek.. nagyon félek..izgulok..

14/L


2010. szept. 19. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mit tudom én mi lesz.Megutál
2010. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kössz a hasznos választ??
2010. szept. 19. 18:50
 3/10 A kérdező kommentje:
---?
2010. szept. 19. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést o.O .
2010. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezt én se értem , miért félsz mitől félsz??? ha nem cigánnyal jársz ne foss
2010. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Járjatok úgy, ahogy eddig is
2010. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te figyu...ha fosol egy egyszerű tali miatt,akkor szerinted érett vagy egy kapcsolatra?mármint oké h izgulsz,de istenem... -.- nem lesz semmi,sétáltok,beszélgettek...de nehéz volt... -.-
2010. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne félj, nem fogja leharapni a fejed, de szrtm. előbb ismert ki, ha nagyon nyomul akkor csak dugni akar. szrtm. nincs mitől tartanod. Ha rendes veled, viszonozd. Ne utasítsd vissza ha elhív randizni stb.


15/f

2010. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem értem mit cseszegetnek téged! Elő talik előtt én is izgulok... bár én sem tuddom szarjam vagy izzadjam neked a választ hogy mi lesz, de ha már jártok, akkot használd a talit arra hogy jobban megismered! mert ha még nem bízol benne nem biztos hogy lesz ebből valami. És ha valaki izgulós, attól még lehet érett egy kapcsolatra, és tényleg nem kell fejet ugrani az ismeretlenbe! Neked van igazad!
2010. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak a válaszát a legértelmesebb :)
2010. szept. 20. 19:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!