Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Fiúk is válaszolha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fiúk is válaszolhatnak!?

Figyelt kérdés

Máshová járok iskolába mint ahol lakom.Falun lakom,és 4 km-re járok városba,de nem ez a lényeg.7. osztálytól városba jártam suliba,és most 8.-as vok..és tetszik 1 fiú,aki 7.évben (évfolyam társak vagyunk csak)és abban az évben mindig odajött hozzám kiránduláson is,és faggatott hogy milyen zenét hallgatok,és kivette a fülhallgatót a fülemből,és mindig hülyéskedett velem,és a buszon (kiránduláson)leült mellém,és akk hülyéskedett a zenével,pedig nem csak mellettem volt hely...De amikor a karja hozzám ért,majd'elolvadtam,de semmit nem mutattam..Nyáron elhatároztam 1 bnőm bátorító buzdítására h elmondom neki h bírom..elmondtam neki,azt mondta h csak barátság,barátként bír,de ÚGY nem..Ezután mindig visszaírt msn-en rögtön(előtte sokat vártam),és amikor kínosnak éreztem a csendet,akk írtam neki h "hú de gáz ez a beszélgetés,inkább mek.."mire ő:"és akk mi van h gáz??"és elkezdtünk beszélgetni,pedig előtte nem beszéltünk msnen,mindig csak a "kínos csend"..és most 8.-osztályban,ahogy találkozok vele,amikor elmegy mellettem nem néz rám,amikor tudja h nézem,de amikor elmegy és nézem és észreveszi h nézem,akkor elfordul.Mindig mosolyog rám,de vagy nem bír úgy vagy nem tudom...ha tényleg nem bír,akk miért csak engem "piszkál"??pl:legutóbb felmentünk az osztály elé tesi után,kicsengettek,kijöttek a 8.-b-sek a kémia teremből(mi a-sok vagyunk)és direkt lenéztem a földre mert gondoltam h ő is ki fog jönni,és nem akartam a szemébe nézni,és arra lettem figyelmes,h elment mellettem,és lassan meghúzta a táskámat,és elment..de én egyáltalán nem értem...:S:S:S:S

HA NEM BÍR akkor miért CSAK velem csinálja ezt??Pedig nem az a félős fajta,olyan laza és aranyos meg vicces és helyes,pont ezért tetszik..

de akk most mit tegyek??most már a menzán is őt kell néznem,mert péntektől ő is odajár..:'( és ez olyan rossz..:(

amikor meglátom,mindig gyorsabban ver a szívem..:):D

Lányok/Fiúk!Légyszives segítsetek,mert én már SEMMIT nem értek..:(

akkor most nem szeretne semmit,vagy..??

14/L

Köszi a válaszokat!!!Bocsi h hosszú lett!:)

És mielőtt valaki belém kötne,nincs(és nem is volt) barátom,és nem vagyok terhes..


2010. szept. 19. 14:38
1 2 3
 21/21 AVATAR282827 ***** válasza:
behalt a billentyűm pár helyen...bocsi...az a krix krax az az akart lenni, hogy menj oda a sráchoz és...
2010. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!