Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mi a baj? Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi a baj? Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jóképü, de azért nem is annyira ronda. Az átlagos alatt valamivel. Nem vagyok kigyúrt. Nincs beszédhibám, néha mondok nagyokat, és vannak is barátaim. Miért nem tudok rendesen csajozósan beszélni lányokkal, miért stresszelek, miért nem tudok velük beszélni, és miért néz le sok menőcsávó? Ennyire béna lennék? Remélem most összejön majd valami valakivel aki szerintem hasonló mint én, nem jár bulizni, átlagos, de ugyanakkor szép lány, mégse az akihet elöször mennél oda a bulikba...Mit gondoltok mivel tudnék lazítani, hogy tudok feloldodni, hogy lehetnék egy olyan menőcsávó akikhez rohangálnak a csajok....vagy csak hogy tudom magamba bolondítani azt a lányt...?

18/f


2010. szept. 18. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nézzél ki jobban,gyúrj magadra némi izmot is(persze nem kell hogy egy kigyúrt állat legyél).
2010. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az öltözködéseden a stílusodon a kisugárzásodon és a testeden is tudsz változtatni meg egy jó frizura is jól jöhet szóval sok mindent tudsz csinálni hogy becsajozhass.
2010. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is annyira testileg...lelkileg érdekelne ti mire gondoltok, milyen témákat latolgattok, mi célszerü randi közbe
2010. szept. 18. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
pl.:tudd meg hogy mit szeret,de a témák akkor jönnek amikor ott vagy
2010. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

azt mondtad ez a lány olyan mint te.

hát akkor csak képzeld el, te minek örülnél ha oda mennének hozzád és beszélgetni kezdenének veled? hasonlóak vagytok, ebben sem lesz gáz.

am meg semmi különös, nézd elmondom a szisztémát. a menő srácok úgy mennek oda egy csajhoz hogy jó a segge jó a melle, oda megyek szexin nézek rá feszítek egyet és a csaj már szopik is. és ezt várják a menő csajok is.

ellentétben a normális lány azt várja hogy oda menjen hozzá egy kedves fiú, aki beszélgetni akar vele, jót nevetni együtt tölteni egy kis időt. nem azt hogy megdugják, minden féle dumával ledöntsék a lábáról.

ennyi, nem kell menő srácnak lenned.

sok sikert

L/16

2010. szept. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy béna,ezt kell tudasosítani magadban.Te egy jófej srác vagy és a legtöbb lány ma ilyet keres.Egyszerüen szedj össz egy kis egót(NE VIDD TÚLZÁSBA!!!)és add önmagad!NAgy közhely de igaz :)
2010. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!