Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek dagadt vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek dagadt vagyok? 159/50,5/13

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Képet kérünk mert így nem lehet megmondani!!
2010. szept. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na figyuzz: én 23 vagyok 170 magas és 85 kiló. Nem vagyok dagadt csak elvileg "túlsúlyos" de leszarom. Sztem ne foglalkozz ilyenekkel ;)
2010. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
02:23 160-110 az neked mióta 54? Mint írtam nem kalkulátorról van szó,de olvass vissza megint... Nem tudom,FB alatt mit értesz,milyen nemű vagy vagy hány éves,de abból ítélve,hogy nem tudsz rendesen szavakat leírni van egy tippem. Nem mindenki szereti az etióp gyerekre hasonlító nőket,akiknek nincs mellük,csak ha plasztikáztatnak, a fenekük meg össze van fonnyadva. Ha meg rendszeresen sportol valaki,akkor az izmainak is van ám tömege,a sport nem arról szól,hogy átlátszóra eddzd magad.
2010. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!