Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar valamit vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
van egy fiú a suliba aki eddig nézet, nem egy osztályba járunk nem is ismerjük egymást és nem tudom hogy csak úgy néz vagy akar is valamit
2010. szept. 17. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot,akár neten keresztül,akár személyesen...persze,csak ha érdekel téged
2010. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát ha rendszeresen észreveszed h figyel,bámul akkor biztos h tetszel neki.Velem is volt már nem egy ilyen és 2 hónap múlva már együtt voltunk.:)
2010. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
innen biztos meg tudjuk mondani.
2010. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
első válaszolónak: hát próbáltam keresni a neten de seholse találtam :S
2010. szept. 17. 23:04
 5/18 anonim ***** válasza:

én mint fiú csak úgy nem szoktam nézni csak a csajokat... szóval ha "én lenék az " akkor akarnák valamit csak nem mernék lépni..., szerintem meny oda hozzá és besz. vele..:), mit veszíthetsz..., ha meg nem mersz oda menni hozzá akkor valahogy derítsd ki az e-mail címét, meg amúgy is ha nézet tuti nem fog elutasítani... vagy bunkózni szóval nincs miért félned, persze akkor cselekedj ha tetszik vagy lenne kedved vele beszélni...:)

16/F

2010. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
első vagyok: akkor ha tényleg érdekel,hajrá a suliban...mondjuk büfénél"Hjajj,ezt a nagy sort...:)"sok sikert
2010. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én a 23:11 es vok... ha tudod a nevét akkor üsd be Google be.. hát ha ki dob valamit.., facebookot tuti ha fent van..
2010. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

És az miért van, hogy sokszor néz, de mégsem akar semmit? Mert velem pont most volt egy ilyen eset...


Amúgy ez annak a jele lehet(ne) hogy érdekled.

2010. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

23:16 nak... nem tom.. szerintem azért mondja ezt mert fél..., én nem néznék egy olyan csajt aki nem érdekelne... meg hát, a kérdésre vissza térve... ha szemedbe néz ak. tuti akar valamit..:), csak fél elmondani vagy cselekedni..:)

(23:11 es vok..)

2010. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

23:16 vagyok


Úgy volt, hogy a suliban körben ültünk többen. De az a bizonyos fiú távol ült, és mikor ránéztem láttam rajta, hogy engem bámul. De olyan félősen, szóval az arca nem volt felém fordítva, csak szeme. És mikor ránéztem, ő elfordult. Ilyen 3-4 alkalommal volt. És aztán bepróbálkoztam nála, hogy majd haverkodom vele, de lepattintott...


Érdekes amúgy...

2010. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!