Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik lefordítanátok ezt nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik lefordítanátok ezt nekem?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete beszélgetek/ismmerkedek az egyik osztálytársam tesójával mert kiderült hogy tetszem neki és elkezdtünk msn-en ismerkedni. Tök jól elbeszélgettünk azt mondta hogy szeretne velem lenni jól nézek ki és már a haverjainak is dicsekedett velem sőt az édesanyjának is mutatott képen. Megbeszéltük hogy pénteken találkozunk de egy nappal a tali előtt lemondta azzal az indokkal hogy most nem szeretne járni senkivel de komolyan gondolta amiket írt meg hogy tiltsam le mert egy béna meg stb....

Na most akkor ez mit jelent?? Akar valamit vagy nem??

Még mielőtt ezt bejelentte elhívott egy rendezvényre és ma azt mondta a tesójának hogy reméli ott leszek.... Fiúk! miért vagytok ennyire bonyolúltak??


2010. szept. 17. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Te mit szeretnél?


Azt, hogy a kezdeti szakasz után ő odalegyen érted, vagy azt, hogy te láthassad, simizhezd, csókolhasd őt? - mert ez nem mindegy.


Először ezt tisztázd magadban. - és ne feledd a legkárosabb az a hazugság, amivel önmagad áltatod.

2010. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

én nagyon szeretnék vele összejönni... nagyon beleéltem magam hogy találkozunk. egészhéten arra készültem:S

De nem szeretném feladni megakarom szerezni valahogy

2010. szept. 17. 21:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félénk akkor ne azt próbáld meg elérni, hogy megcsókoljon, hanem tedd meg helyette, aztán meg majd jön magától!
2010. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
áhh én nem merem megcsókolni félek hogy elutasít és akkor meg csak leégetem magam
2010. szept. 17. 21:42
 15/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h te megis szeretned a randit... es mutasd meg neki h bejon neked, bar noi jelel es akkor mar nem lesz felenk :-)
2010. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A fiúk mindig azt írják amit éreznek, tehát amit írt azt vedd készpénznek, jelenleg nem akar veled járni.
2010. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
hogy lekapjon...hajolj hozzá közel...csak ne legyen pia szagod XD meg elsz, ha mégse kezd el pl simogatni avgy lépj te.
2010. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a válasz egyszerű... azt hiszi magáról hogy túl kevés... szóval hogy te neki agyon bejössz és ő úgy érzi hogy te többet érdemelsz nála... hát ha tetszik akkor besz. vele..., én is ezzel szúrtam el...:/, hívd el valahova beszélgessetek... persze ha tetszik..., vagy a reklám kedvéért nézesd meg vele a "Túl jó nő a csajomat,,... :D hátha ráérez valamire...xD vagy nem tom.. (Y)


16/F

2010. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hány éves a pali?Lehet hogy még nem volt komolyabb kapcsolata és ezért mondta le,mivel fél hogy nehogy valami rosszat mondjon előtted ami esetleg nem tetszik neked.Ha majd találkoztok akkor legyél vele kedves és megértő!Akkor hamar feloldódik.
2010. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!