Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus hétvége luxus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus hétvége luxus fahazban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményt szeretnék kérni hátha valaki volt közöttünk hasonlóban.


4 év után (ennyi ideje nem voltunk kettesben) végre megtudjuk és barátnőm meg is akarja oldani hogy gyerek nélkül eltudjunk tölteni egy ilyen hétvégét együtt .


Én egy 5* szállodát szerettem volna Balatonfüreden (LUA) viszont barátnőm mondta hogy neki ez a luxus faházas jobban tetszene.


Tudnátok ajánlani és mesélni róla hogy milyen és véleményt is írni ha van tapasztalat :)


Ellátás hogy van megoldva egy erdő közepén lévő fahazban pl ?



Köszönet!!!


2022. máj. 9. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez változó

Van ahol van bekészített mini hűtő de 90%ban magatoknak kell megoldani az evést/ivást ott.

Mi is most voltunk hosszú idő után először gyerek nélkül romantikázni. Én is kifejezetten azt kértem hogy privát wellnessre menjünk. Faházas dolgot akartam én is privát jacuzzival stb de sajna ami szép és tetszett volna kB egész évre le volt már foglalva :(

Úgyhogy facebookon találtunk egy csoportot ahol kifejezetten privát jacuzzis , szaunás, romantikus szállásokat hirdetnek, ott találtunk szabad házat ami tetszett is .

Nem olcsó mulatság de én azt gondolom megéri 1xer .

2022. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szívesen olvasnék véleményt, tapasztalatot ebben a témában.


[link]


Ezt találtam még valamikor, sajnos véleményt nem tudok írni, szimpatikusnak tűnik mondjuk ez is zsebbenyúlós.

2022. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szinvonalasabb egy kulfoldi szallashely ,mint a magyar. Annyira draga a magyar luxusszalloda,h olcsobb a kulfoldi.
2022. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!