Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na szóval akkor most mivan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval akkor most mivan? Tegyek valamit?

Figyelt kérdés

sziasztok.bocsi ha hosszú leszek.de előre szólok értelmes válaszokat kérek akár tapasztalatokat is.előre is köszönöm.na szóval az van,hogy nyár elején elmentem az egyik barátnőmmel elmentünk egy helyre.ott volt egy fiú aki állandóan engem nézett.elejtette véletlen a könyvét és nem vette észre..án persze gyorsan felkaptam utánna szaladtam és mondta hogy : elejtetted a könyved..amikor oda mentem nagyon nagyon megbámult elég feltűnően ezen csodálkodtam is..mosolygott egy nagyot és mondta hogy : köszi.aztán megint mentünk ugyan oda nyár közepe fele..megint ott volt..közelebb mentünk és megkérdeztük hogy hívják..akkoris engem nézett állandóan mosolygott meg egyebek..természetesen énis vissza rá.:DD amikor megtudtam hogy hívják megketestem oldalakon és felvettem msn-re..írtam neki jól elvoltunk sokat beszéltünk..aztán valamelyk nap megkérdezte nyár vége fele hogy "mit szeretnék tőle?" nemválaszoltam semmit mert egyből elisköszönt.azóta nem beszéltünk..valamelyk nap ugyanott sétáltam a járdán a barátnőimmel amikor eljön melettem biciklivel..én az út egyik végén haladtam a barátnőimmel ő a másikon és a haverjával átjött a biciklivel el melettünk..de folyamatosan bámult engem nézett .. és amikor eljött melettünk én rásem néztem.:S azt hittem haragszik vagy valami de a barátnőm mondta hogy nagyon nézett engem..sőt még utánnam is nézett..

most akkor mivan??akárhányszor látom mindig mosolyog mint a vadalma..lécci segítsetek bejövök neki vagy nem?


2010. szept. 16. 19:34
 1/3 anonim válasza:
hány éves vagy?
2010. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
be akarsz neki jönni vagy nem? Mi ebben a nehéz eldöntendő kérdés. A hogyan az már más. Ha ennyiszer látod, akkor beszélj vele, állítsd meg, és kérdezd meg tőle, nincs-e kedve 1x találkozni veled. Nem nagy ügy. Vagy maradsz a találgatások mellett még hónapokig?
2010. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

14 vagyok..hááát..ezisigaz..de én szerényebb típus vagyok..

igen igen nagyonszépfiú.ésbeakarok :)

2010. szept. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!