Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúknak mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak mennyire számít a ruha, öltözködés?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy igénytelen, mert tiszta és nem régi, de nem divatos, és nem is igazán nőies, csak jól érzem benne magam:) Sokan mondják hogy sportossan öltözködöm, ez egy kapcsolatban mennyire tartja vissza pasikat?? hogy olyan lánnyal kezd mutatkozni aki "sportos"

15/L


2010. szept. 16. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a ruha, hanem a viselője számít (gondolom nem izompólóban feszítesz, mer az sztem egy kicsit gáz lenne)
2010. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel nektek is fontos , hogy ne akárkivel mutatkozzatok , így alap nekünkis szerintem , hogy lehetőleg ne olyan csajjal menjek az utcán akinek szakadt ruhái vannak , az meg , hogy régi kit érdekel .. ha jól érzed magad benne az épp elég , csak nézzen ki valahogy ,

én csak márkás cuccokat veszek , de ,hogy a barátnőmnek az van-e engem k.rvára nem érdekel , 3 évig voltam együtt barátnőmmel , végig az hajtogatta , hogy ő csak a kínaiba vásárol , kinem s.arja le ... gyönyörű volt abba is , és még mindig szeretem .. namind1 ez ide tartozik :S :D Lényeget érted remélem ;)

2010. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen értem köszönöm;) jaj remélem Neki se lesz baj:)) hogy egy kicsit.. "sportos":P bár meséltem neki kicsit a szépséghibáimról:D és azt mondta hogy nem a külső számít hanem a belső (mondjuk a szépséghiba nem a ruhákhoz tartozik:D de összefügg na) :$:))
2010. szept. 16. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

az egyik legjobb öltözködés szerintem. Nekem mindenesetre bejön, pláne ha az illető nem csak poénból viseli, hanem tényleg sportol is!

Amugy nem nagyon érdekel, sem a hajszín. Ezek nem teszik az embert szebbé és jobbá, max kívülről vagányabbá stb.

2010. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ma pont néztem egy filmet ami egy faluról szólt. volt benne egy csaj ilyen 80-90-es évek beli cuccokban volt, ami ugye nem a mai divat... hát bevágtam volna neki, szvsz tök mindegy mivan rajtad :D
2010. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert. Bár egy meztelen embernek édeskevés a társadalmi befolyása.
2010. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!