Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK, LÁNYOK! A Ti fejetekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK, LÁNYOK! A Ti fejetekkel gondolkodva?

Figyelt kérdés

...milyen egy jó randi 15 évesen. és mi kell ahhoz hogy bejöjjön egy srác.

köszii.:)


2010. szept. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ha a srác kuka az már nem jól kezdődik...Jó ha van téma sokat beszélgettek,az udvariasság az alap de ne túl feltűnően mert van akit ez zavar...ha elviszed valahova vagy beültök egy kólával pizzázni sztem az már rossz nem lehet :D
2010. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legyen mindig téma, ne hallgassatok, legyen humorod, ne legyél nagyon laza , vidd el pizzázni vagy valami, mondjuk i csak beszélgettünk de áhh , 11 hónapja (L) megfogott;)
2010. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi. pontosítok (ha esetleg nem derült vna ki-bár nem utaltam rá), h 1.randira gondolok.
2010. szept. 15. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Sétáljatok vagy üljetek ki valahová és beszélgessetek sokat. Első randin a legfontosabb, hogy megismerjétek egymást. A randi végén ha jól sikerül és szemmel láthatóan kölcsönös a szimpátia mehet a csók.

15 évesen nem ilyen volt a jó randi. Csak 1 hét után nálunk kiderült, hogy nagyon nem illünk egymáshoz.

2010. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél túl laza, túl vagány. Mindig beszélgessetek, de hagyd a csajt is szóhot jutni, mert az nagyon idegesítő tud lenni, ha nem engednek (pl. engem) szóhoz jutni. Légy humoros, de ne vidd túlzásba a viccelődést, mert az olyan már, mintha erőltetnéd....ez is idegesítő. Ne csak magadról mesélj, hanem érdeklődj a csaj után. Dicsért meg őt, pl. hogy milyen csinos, vagy jó az illata - de ezt sem állandóan :) Ne erőszakold ki belőle a csókot, ha oda kerülne a sor, figyelj arra, hogy ő is akarja. Ha sétáltok, kedvesen kérdezd meg, hogy meg e foghatod a kezét. Szerintem első randira elég, ha beültök valahova meginni valamit, nem kell rögtön vacsorázni vinni, utána sétáltok egyet, leültök valahova parkba beszélgetni. A vacsora majd jöhet a következő randikon.

Sok sikert

20/L

2010. szept. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csajok, hol maradnak a klasszikus igények?

A srác 15, már illenék BMW-vel járnia...

2010. szept. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utoslónak:

apuci s-mercije már nem menő?

vagy ink az r8as a jobb? ;)

2010. szept. 16. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!