Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a férfiak, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik nem akarnak “költeni” nőkre, tehát nem vinnék el randizni stb…?

Figyelt kérdés

Ha meghívnak egy nőt, az nem egy férfias, gáláns viselkedés?

Én ettől már nagyon frusztrált vagyok, amikor elhivnak és kérdezik, hogy éhes vagyok-e, menjünk étterembe vagy kávé inkább, mindig csak a kávét mondom, nehogy azt higgyék, ki akarom őket fosztani vagy aranyaso vagyok, pedig amúgy nagyon éhes vagyok, de ennél többet nem merek kérni. Olyan is volt, hogy kávézóban ő vett magának szendvicset, megkérdezte én szeretnék-e, de nemet mondtam, hiába voltam éhes, pedig tudom, hogy jól keres. De ez az egész már nagyon rossz érzés, nem kifosztani akarom őket, de így nem érzem azt a lovagiasságot.

És amikor már túl vagyunk egy-két randin, akkor én vissza szoktam őket hivni, vagy főzök valamit nekik, mert én is szeretem visszaadni a kedvességet. De jó lenne ha nem kene ezen aggodnom, hogy azt gondoljak-e mennyit költöttek már rám.. :(



2022. ápr. 19. 08:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Elfogadni csak azt lehet, amit felajánlanak. Akkor miért ajánl fel valaki olyasmit, amiről valójában nem szeretné, ha a másik elfogadná? Most komolyan.
2022. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nagyon jó érzés egy férfinek, ha fizethet annak a nőnek akit szeret.

Jó érzés meghívni valakit egy romantikus vacsorára, vagy bármire.

Én már alig várom, hogy fizethessek egy nőnek ilyesmiket. Remélem hamar a valóságba jön ezen nemes vágyam.

Szerintem felér egy orgazmussal, ha a férfi fizethet.

2022. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%
22. Ahhoz nő is kell akinek tetszel..
2022. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ez pontosan így van.

A fizetés, a költés, csak azzal kellemes, akivel megvan a kölcsőnös szikra, akivel működik a kapcsolat.

A nagy harci helyzet az, hogy manapság ilyen nőt találni iszonyatosan nehéz.

22#

2022. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!